Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

کلیفورد شانس در حال اقدام مهمی برای به چالش کشیدن فرضیات جنسیتی است. ممکن است یک چیز کوچک به نظر برسد ، اما ، همانطور که rصادر شده توسط Legal Cheek، شرکت در حال اصلاح الگوهای مکاتبه ای خود است ، “آقایان عزیز” را رد می کند ، و به وکلا می گوید که از ضمایر خاص و صفت خاص جنسیت (یعنی او و آن زن) و کلماتی که نقش دارند با یک جنس خاص مرتبط است ، مانند ” رئيس هیئت مدیره.”

آنها اولین شرکتی نیستند که به روشهای شکل گیری مفروضات هنجاری زبان در مورد جنسیت توجه می کنند. چهار سال پیش، Freshfields الگوهای خود را تنظیم کرد زبان جنسیتی را از بین ببرد و کوین امانوئل نیز پرش بی طرف جنسیتی در ماه فوریه

این شرکت می گوید که زبان بی طرف جنسیتی راهی برای زیر سوال بردن تعصبات ناخودآگاه ما است و همه افراد را مرد یا زن نمی دانند:

Tiernan Brady مدیر جهانی Clifford Chance گفت: “ما به طور مداوم با مشتریان خود همکاری می کنیم تا ببینیم چگونه می توانیم تعهد خود را برای ورود به سیستم بهتر پیش ببریم.” “کلمات و زبانی که ما استفاده می کنیم بسیار مهم است. آنها سیگنالی از ارزشهای ما ارسال می کنند و می توانند تأثیر مثبت و منفی بر دیگران و فرهنگ ما داشته باشند. “

“حذف زبان جنسیتی از ارتباطات ما یک روش ظریف اما تأثیرگذار برای نشان دادن آنچه که ما برای آن دفاع می کنیم ، است و من خوشحالم که می بینم این اقدامات در شرکت ما انجام شده است.”

خوب برای آنها! بیایید امیدوار باشیم که شرکتهای بیشتری نیز وارد این کار شوند.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer