Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اکثر شرکت های Biglaw اقدامات ریاضتی COVID-19 خود را در سراسر جهان پس انداختند ، اما تغییرات مربوط به ویروس کرونا خیلی فراتر از آن است. با توجه به اینکه کارمندان برای آینده نامعلومی از خانه کار می کنند ، اکنون بازسازی نام بازی است و در برخی از شرکت ها این به معنای اخراج است.

این همان اتفاقی است که در نورتون رز فولبرایت رخ می دهد ، شرکتی که در آخرین رتبه بندی Am Law 100 در خارج از 10 برتر قرار گرفته است. NRF در حال انجام تجدید ساختار در دفاتر خود در اروپا ، خاورمیانه و آسیا (EMEA) است و بیش از 130 شغل در این روند از بین خواهد رفت. بیشتر این کاهش ها در دفتر شرکت لندن انجام خواهد شد.

این فقط کارمندان نیستند که درد این کاهش ها را احساس می کنند – برخی از وکلا نیز تحت تأثیر قرار می گیرند. هفته حقوقی اطلاعات بیشتری دارد:

در مجموع ، این شرکت 24 شركت حقوقی حقوقی ، 19 نفر حق الزحمه از جمله مشاوران و همكاران و 89 فعالیت خدمات تجاری را در انگلستان ، اروپا ، خاورمیانه و آسیا منتفی كرده است. شریک مدیریت بازو ، پیتر اسکات ، به Law.com International گفت که به افراد آسیب دیده “بسته ای سخاوتمندانه” به عنوان بخشی از روند ارائه شده است.

اسکات خاطرنشان کرد که این کاهش ها “پاسخی مستقیم” به COVID نبوده است ، اما به عنوان بخشی از بررسی عملکرد خدمات تجاری این شرکت انجام شده است که به تازگی در ماه دسامبر به پایان رسید. وی گفت: “مدل عملیاتی جدید ما به ما كمك می كند تا آنجا كه ممكن است به طور موثر و كارآمد به مشتریان خود خدمت كنیم.” “متأسفانه ، تعدادی از همكاران كه مشاركتهای مهمی داشته اند ما را ترك خواهند كرد. ما فرایندی را دنبال کرده ایم که تا حد ممکن منصفانه ، مقاوم و حساس است تا بتواند یک قطعنامه سریع داشته باشد. “

با آرزوی موفقیت برای همه کسانی که تحت اخراج کارگران نورتون رز فولبرایت قرار گرفتند.

اگر شرکت یا سازمان شما در حال کاهش حقوق ، بستن درهای خود ، یا کاهش ردیف وکلا یا کارمندان خود است ، خواه از طریق اخراج های آزاد ، اخراج های مخفیانه یا خریدهای داوطلبانه ، لطفاً در این باره اطلاع ندهید. شبکه گسترده ما خبرچینان بخشی از آن است که باعث بالا رفتن قانون می شود. تو می توانی برای ما ایمیل بزنید یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477)

اگر می خواهید برای اخطارهای اخراج ATL ثبت نام کنید ، لطفا پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای اخراج ثبت نام کرده اید ، نیازی به هیچ کاری ندارید. ظرف چند دقیقه از اخراج کارگران ، کاهش حقوق و یا اعلامیه های مضمونی که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.

نورتون رز برنده 132 نقش ، لندن سخت ترین ضربه را زد [Legal Week]
بیش از 130 شغل در تعمیرات اساسی تجارت نورتون رز فولبرایت متمرکز شده است [The Lawyer]


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer