Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در سال 2016 ، هنگامی که شرکت های Biglaw رانندگی برای رسیدن به مقیاس 180K دلاری را شروع کردند ، یک شرکت بیرون آمد و تلاش کرد همکارانشان را وادار کنید تا از هیجان غرامت دور شوند و فقط خوشحال باشند که آنها اصلاً شغل دارند. آنها در نهایت به فشار بازار متوقف شد در آن سال ، اما موفق به جلوگیری از پیوستن به همتایان Am Law خود در افزایش حقوق در سال 2018 شد.

خوب ، با تغییر چشم انداز قانونی به 205 هزار دلار ، سیفارث شاو مقیاسی را اتخاذ می کند که شباهت زیادی به هنجار سال 2018 دارد.

Seyfarth Shaw با درآمد 717،032،000 دلار از درآمد ناخالص 2020 در 63 قانون Am 100 است ، اگرچه ساختار نرخ آن کاملاً مشابه شرکت های اطراف آن در لیست نیست ، بنابراین کاملاً بی دلیل نیست که ممکن است تا حد بالاترین ساختار پرداخت Biglaw.

در اینجا ساختار مقیاس چند طبقه وجود دارد:

با افزودن جنبه Warp Time ، به نظر می رسد که Seyfarth در حال پیوستن به روندی است که سایر شرکت های Biglaw در سال 2016 از آن استقبال کرده و مقیاس بالای نیویورک را از هم باز می کنند. در آتلانتا ، بوستون ، شیکاگو ، سانفرانسیسکو ، واشنگتن و هر دو دفاتر LA همان حقوق همکاران نیویورک پرداخت می شود.

این یک تحول جالب است که با توجه به این چرخه شاهد بوده است که چند شرکت به سمت دیگر حرکت می کنند آغوش تمایز دفتر.

بنابراین برای اکثر همکاران سیفرت در سراسر کشور ، این اعلامیه خبر خوبی است. و آنها احتمالاً می توانند افزایش مقیاس 205K $ خود را برای ، من نمی دانم ، 2024 رزرو کنید؟


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer