Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

با افزایش حقوق و دستمزد در بیگلاو ، تنها راه رقابت در مورد جذب و حفظ استعداد ، ارائه پیشنهاد افزایش حقوق برای همکاران است. یکی از شرکت ها این را به خوبی می داند ، زیرا فقط در مورد دور سوم افزایش حقوق خود صحبت کرده است. بله درست خواندید این شرکت تا کنون سه بار در سال 2021 دستمزد کارکنان خود را افزایش داده است … اما هنوز به حقوق اولیه 205 هزار دلاری که همکاران مدتها در آرزوی آن بودند نرسیده است. کدام شرکت می تواند باشد؟

این شرکت دیگری نیست جز Taft Law (شرکتی که قبلاً به عنوان Taft Stettinius & Hollister شناخته می شد قبل از ادغام با Briggs و Morgan) ، شرکتی که حقوق آن از آوریل در حال افزایش بوده است. همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، اولین مجموعه افزایش شرکت تا 1 ژوئیه مn’tثر نبود و مجموعه دوم افزایش آنها تا 1 اکتبر به اجرا در نخواهد آمد. افزایش می یابد ، زیرا در 1 اکتبر نیز تصویب می شود. این بار ، هر یک از دفاتر این شرکت در اوهایو دستمزد دیگری دریافت کردند.

با توجه به این افزایش ها ، این شرکت 1850 ساعت قابل پرداخت باقیمانده خود را افزایش نمی دهد ، که حتی خبر خوبی برای همکاران است. به همه تبریک می گویم. شاید قبل از پایان سال ، شرکت بالاخره بازار را ملاقات کند.

ما به نکات شما وابسته ایم تا در کنار این موارد باشید. بنابراین هنگامی که شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً به ما پیام دهید (646-820-8477) یا به ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] مسابقات”). لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را درج کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را ارسال کنید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدارهایی است که ما برای اعلان حقوق از آن استفاده می کنیم) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای پاداش ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام هیچ کاری ندارید. در عرض چند دقیقه پس از هر اعلامیه پاداشی که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


استاسی زارتسکیاستاسی زارتسکی سردبیر ارشد در بالای قانون است ، جایی که از سال 2011 کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا در صورت تمایل پست الکترونیک با هر گونه راهنمایی ، س questionsال ، نظر یا انتقاد. می توانید او را دنبال کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید لینکدین.

آدرس ایمیل خود را برای ثبت نام در هشدارهای افزایش پاداش و حقوق ATL وارد کنید.

logo-footer