Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

شرکت Biglaw مستقر در کالیفرنیای Irell & Manella ، همکاران خود در زمینه افزایش حقوق را بسیار خوشحال کرده است ، مانند بسیاری از شرکت های همکار خود. این شرکت با درآمد ناخالص 132،903،000 دلار در سال گذشته ، در رتبه 183 آمریكا 200 قرار دارد ، اما آنها نشان می دهند كه پول نقدی را برای جبران خسارت – و ضرب و شتم – بازار دارند.

از اول ژوئیه ، این مقیاس حقوق و دستمزد در Irell خواهد بود:

ناظران چشم عقاب یادداشت می کنند ، به جای 202،500 دلار برای کلاس ورودی 2021 که دیویس پولک رهبری آن را بر عهده داشت ، ایرل مقیاس را تا 205،000 دلار برای سال پستی برآورد کرده است. (شرکت های دیگر کلاس 2021 را کاملاً از شبکه خارج کرده اند – احتمالاً به این دلیل که هنوز در این شرکت حضور ندارند ، جهنم ، آنها حتی هنوز در آزمون وکالت شرکت نکرده اند) بنابراین دیگران ممکن است به عنوان ایرل قصد داشته باشند آن کلاس را بالا ببرند انجام شده است.) تفاوت زیادی نیست ، اما با وجود این که بسیاری از شرکت ها فقط از مقیاس موجود کپی می کنند ، هر تغییری مهم است.

همه را بخاطر بسپارید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا در راس این موارد باشیم بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بزرگ می کند »). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer