Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

ژانویه به سرعت در حال بسته شدن است ، اما این بدان معنا نیست که پرده در فصل جوایز Biglaw بسته شده است. روز جمعه ، WilmerHale سازگار با رویه های گذشته ، پاداش پایان سال خود را اعلام کرد.

پاداشهای شرکت به ساعتهای قابل پرداخت مرتبط است – 1900 ساعت برای دریافت هر پاداش پایان سال و 2،000 برای رسیدن به پاداش های بازار. اما ، برای کسانی که یک سال شلوغ خاص دارند ، پاداش می تواند بسیار سودآور باشد. همانطور که در نمودار زیر شرح داده شده است ، همکاران می توانند مبلغ 30000 دلار بیش از پاداش های بازار را مشاهده کنند (یادداشت موجود در صفحه بعدی)

طبق منابع این شرکت ، 85 درصد وکلا در سال جاری پاداش دریافت کرده اند و 35 درصد به دلیل برخورداری از 2200 ساعت و بالاتر از پاداش بازار بالاتر رفته اند.

اما این پایان اخبار پاداش در WilmerHale نیست. مانند بسیاری از شرکت های Biglaw ، آنها امسال پاداش های ویژه ای را برای کار سخت همکاران در طول سال پر چالشی که 2020 بود ارائه می دهند. پاداش های ویژه کامل بازار در 1900 ساعت شروع می شود ، اما همه واجد شرایط دریافت پول ویژه هستند.

و به نظر می رسد نوکری در شرکت از پاداش های شرکت راضی است:

به نظر می رسد مردم واقعاً ذوق زده شده اند – این شرکت امسال واقعاً خوب عمل کرد و خوشحال بود که هیچ بازی ای درباره مسائل وجود نداشت. به روش کلاسیک ویلمر ، همه چیز کاملاً مطابق با کتاب و مطابقت با بازار بود – درست پس از دو ماه انتظار

مثل همیشه ، وقتی صحبت از اخبار پاداش در شرکت های دیگر می شود ، به شما وابسته هستیم. لطفاً به محض اینکه یادداشت جایزه شرکت شما منتشر شد ، لطفاً آن را برای ما ایمیل کنید (نوار عنوان: “[Firm Name] پاداش ») یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477) لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL ثبت نام کنید ، پایین بیایید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer