Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در ماه دسامبر ، پاداش های ویژه به عنوان بخشی از پاداش های پایان سال شرکت های Biglaw ، برتر از همه پادشاهی کردند. از این گذشته ، همکاران از طریق گریه های مکرر بیماری همه گیر تا استخوان کار کرده بودند و این پول اضافی راهی برای تشکر از آنها برای فداکاری های فراوان بود. اکثریت قریب به اتفاق شرکت ها این پاداش های ویژه را بدون نیاز به ساعتی ارائه می دهند ، اما تعداد کمی از آنها انجام داد آنها را به صورت قابل پرداخت گره بزنید و برخی از شرکت ها ترجیح می دهند به هیچ وجه پاداش ویژه ای ارائه ندهند.

همانطور که می توان تصور کرد ، همکاران در آن شرکت ها بودند کاملا عصبانی؛ نه تنها کار آنها جایزه نگرفت ، بلکه پاداش آنها رسماً کمتر از بازار بود. یک شرکت که در ابتدا از ارائه پاداش های ویژه امتناع می کرد اخیراً اعلام کرد که پول تقدیر به طور رسمی در حال بازی است.

شرکت مورد بحث Sheppard Mullin است و در حالی که اکنون پول بیشتری برای همکاران در دسترس است ، غرامت اضافی پاداش در مقیاس کشویی بر اساس ساعات قابل پرداخت ارائه می شود. مقیاس شرکت را در زیر بررسی کنید:

همانطور که مشاهده می کنید ، این شرکت جوایز ویژه ای را به شرکت های وابسته که 2000 ساعت صورتحساب داده اند ، با نرخ بازار غالب ارائه می دهد. به همکارانی که 1900 ساعت صورتحساب داده اند ، نیمی از این مبلغ دریافت می شود ، در حالی که کسانی که 1950 ساعت صورت حساب خود را دریافت می کنند ، کمی بیشتر دریافت می کنند. این ممکن است استاندارد بازار برای پاداش های ویژه نباشد ، اما امیدوارم که این برای جلب همکاری در شرکت کافی باشد.

تمام پاداشهای شپرد مولین در 22 ژانویه پرداخت می شود.

(برای دیدن یادداشت جایزه ویژه Sheppard Mullin به صفحه بعدی بروید.)

همه را بخاطر بسپارید ، ما به توصیه های شما بستگی داریم تا در به روزرسانی های مهم جایزه قرار بگیریم ، بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] مسابقات”). لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد. با تشکر از همه کمک شما!

زودتر: هیچ جایزه ویژه ای در این Am Am ​​Law 100 شرکت Biglaw و همکارانش PISSED وجود ندارد


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer