Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

هی! حدس بزن چی شده؟ افزایش بیگلاو هنوز در حال انجام است! اگر به طور اتفاقی در یکی از شرکتهای بیگلاو که در حال کاهش است کار می کنید که هنوز پول لازم را برای برآورده کردن استاندارد جدید بازار برای جبران خسارت توسط دیویس پولک در ژوئن تعیین نکرده است ، این خبر بسیار خوبی است.

آخرین شرکت که از DPW های صنعت پیروی می کند Venable است ، شرکتی که در سال 2020 681،864،000 دلار درآمد ناخالص کسب کرد و در قانون Am 100 100 رتبه 65 را کسب کرد.

مقیاس حقوق جدید در شرکت به شرح زیر است:

بنابراین همکاران سال سوم و بالاتر تنها در صورتی با نرخ بازار غالب مطابقت خواهند داشت که ساعت کاری خود را که 2000 ساعت تعیین شده است ، برآورده کنند. شما می توانید آن را بخوانید یادداشت کامل در صفحه بعد

همه را به خاطر بسپارید ، ما به نکات شما وابسته ایم تا در کنار این موارد باشید. بنابراین هنگامی که شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً به ما پیام دهید (646-820-8477) یا به ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] افزایش می دهد “). لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را درج کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را ارسال کنید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدارهایی است که ما برای اعلان حقوق از آن استفاده می کنیم) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای پاداش ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام هیچ کاری ندارید. در عرض چند دقیقه پس از هر اعلامیه پاداشی که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو ، ویراستار ارشد در فوق قانون ، میزبان پادکست Jabot، و میزبان مشترک مانند یک وکیل فکر کنید. راهنمای ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفاً با او ارتباط برقرار کنید. با خیال راحت ایمیل بزنید او با هر گونه راهنمایی ، س questionsال یا نظر ، و او را در توییتر دنبال کنید (@Kathryn1)

آدرس ایمیل خود را برای ثبت نام در هشدارهای افزایش پاداش و حقوق ATL وارد کنید.

logo-footer