Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اکنون اواسط ماه دسامبر است و یک شرکت Biglaw دیگر تصمیم گرفته است در این فصل از تعطیلات به کارمندان خود پاداش نقدی سرد و سخت بپردازد. جایزه نیست ، توجه داشته باشید ، اما حقوقی که به لطف تدابیر ریاضت اقتصادی COVID-19 بدون آن پرداختند.

ممکن است به یاد بیاورید که در ماه آوریل ، شرکت سیفارث – 717 میلیون و 370 هزار دلار درآمد ناخالص در سال 2019 با کسب 60 امین جایگاه در آخرین رتبه بندی Am Law 100 – راه اندازی شد اقدامات سراسری کاهش هزینه از اول ماه مه ، از کاهش حقوق و دستمزد گرفته تا وکلای دادگستری و کارمندان. شرکای سهام عدالت قرعه کشی ماهانه خود را 20 درصد کاهش دادند ، حقوق همه وکلای آمریکایی 10 درصد کاهش یافت و حقوق کارکنان بر اساس درآمد تا 10 درصد کاهش یافت. این شرکت همچنین 10 درصد از کارکنان آمریکایی خود را فروخته و در آن زمان منابع به ما گفتند که 180 کارمند و 50 وکیل از کار خارج شدند.

در ماه سپتامبر ، این شرکت ترکیبی از اخبار بد و خبرهای خوب را اعلام کرد ، به ویژه که از اول اکتبر ، برخی از کسانی که مورد خشونت قرار گرفته بودند – از جمله وکلا – از کار اخراج می شوند ، اما این همه کاهش حقوق معکوس خواهد شد و حقوق هر کس به میزان جبران منظم خود برگردانده می شود.

اکنون ، این شرکت اخبار بسیار خوشبختی را برای همه کارمندان اعلام کرده است: سیفرت برای همه افرادی که در ماه مه حقوقشان کاهش یافته بود ، دستمزد معکوس تنظیم خواهد کرد و این پرداخت ها در 24 دسامبر ، شب کریسمس انجام خواهد شد. این رسوبات چربی بزرگ باید تعطیلاتی بسیار شاد ایجاد کند.

در اینجا بیانیه ای کاملاً سرگرم کننده از پیت میلر ، رئیس و شریک مدیر سیفرت شاو آورده شده است که به طور مجازی برای جایزه دادن به کارمندان از دودکش ها کشیده می شود:

بر اساس عملکرد مستمر و مداوم خود ، برای کلیه کارکنانی که از حقوقشان کاسته شده است ، دستمزد معکوس تنظیم خواهیم کرد. بدون تعهد و کار تیمی مردم ما ، موفقیت مستمر شرکت امکان پذیر نخواهد بود.

این خبر خارق العاده را به همه در Seyfarth تبریک می گویم!

اگر شرکت یا سازمان شما در حال کاهش حقوق یا ترمیم مجدد برش های قبلی ، بستن درهای خود و یا کاهش ردیف وکلا یا کارمندان خود است ، خواه از طریق اخراج های آزاد ، اخراج های مخفی کاری یا خریدهای داوطلبانه ، لطفاً در این باره اطلاع ندهید. شبکه گسترده ما خبرچینان بخشی از آن است که باعث بالا رفتن قانون می شود. تو می توانی برای ما ایمیل بزنید یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477)

اگر می خواهید برای اخطارهای اخراج ATL ثبت نام کنید ، لطفا پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای اخراج ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. ظرف چند دقیقه از اخراج کارگران ، کاهش حقوق و یا اعلامیه های مضمونی که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer