Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

بگویید که شما در یک شرکت برجسته و سودآور در خانه کار می کنید و یک مشکل عمده حقوقی برای شما پیش آمده است. برای بدتر کردن اوضاع ، جهان با همه گیری روبرو است. این یک مورد شرط بندی در شرکت است و شما کاملا مطمئن نیستید که کدام یک از شرکت های حقوقی را برای حل این مشکل انتخاب کنید. برای مشاوره به یک همکار مراجعه می کنید و خوشبختانه به لطف خدمات مشتری برتر یک شرکت ، آنها آماده ارائه توصیه های شما در محل هستند.

توصیه های بی شرط تصمیم گیرندگان حقوقی در دنیای شرکت ها برای شرکت های حقوقی مانند طلای مایع است. فقط یک توصیه غیرقانونی می تواند به یک وکیل / مشتری منجر شود که می تواند برای دهه ها ادامه داشته باشد ، و توصیه های بیشتری را موجب می شود و مشتریان بیشتری راضی می شوند (و البته پول بیشتری برای شرکت های حقوقی توصیه نمی شود).

اما کدام شرکت های حقوقی بیشترین توصیه های بی نظیر را دریافت می کنند؟ با تشکر از یک گزارش جدید که اکنون توسط گروه مشاور BTI منتشر شده است ، ما اکنون می دانیم.

قبل از رسیدن به آن ، بیایید به جزئیات گزارش بپردازیم. مطابق با BTI ، قدرت توصیه محرک موفقیت واقعی برای مشاوره خارج است. چرا؟ در اینجا برخی اطلاعات مربوط به پرتینت گروه مشاور BTI آورده شده است مشتری دیوانه وبلاگ:

تقریباً هر تصمیم گیرنده عالی حقوقی وقتی به فکر استخدام یک شرکت حقوقی جدید می افتد به دنبال توصیه های همکار است. حداکثر 64 درصد از این تصمیم گیرندگان اولین شرکت توصیه شده را استخدام می کنند – حتی اگر این شرکت فقط یک بار توصیه شود – از این رو قدرت توصیه بی نظیر است. …

خدمات برتر مشتری به طور مداوم راننده اصلی توصیه های شرکت حقوقی توسط مشاور عمومی است. خدمات برتر تقریباً 4 برابر بیشتر از سایر فاکتورها توصیه می کند (75٪).

بدون هیچ گونه ادعای بیشتر ، این 11 شركت هستند بیشترین توصیه توسط مشاور شرکت در سال 2021 (به ترتیب حروف الفبا):

آرنولد و پورتر
King & Spalding
برای پایپر
لاتام و واتکینز
Eversheds Sutherland
متولد
فولی و لاردنر
مک درموت ویل و امری
گیبسون دان
McGuireWoods
روز جونز

تعهد به خدمات مشتری برتر اساساً در فرهنگ محکم در توصیه شده ترین شرکت ها پخته شده است. در مصاحبه با قانون 360 مایکل رینووکر ، رئیس BTI ، (رئیس بخش BTI) گفت ، “اکثر شرکت های حقوقی در طی همه گیرى به خوبی به نیازهای مشتری پاسخ می دادند ، اما بعضی از آنها فقط استثنایی بودند. اگر قصد دارید یک شرکت حقوقی را به صورت غیرقانونی بدون نیاز به سرمایه گذاری در مهر تأیید شخصی خود نشان دهید ، این کار را به عنوان مشاور شرکت یا تصمیم گیرنده عالی حقوقی انجام نمی دهید مگر اینکه اعتماد به نفس بالایی داشته باشید. و احترام فوق العاده ای که برای این شرکت ها ترکیب شده است. “

به همه شرکت هایی که در این اوقات غیرقانونی توسط مشتریان شرکتی آنها توصیه شده اند ، تبریک می گویم. اگر می خواهید روزی شرکت شما در این لیست قرار بگیرد ، بهتر است وکلا را ترغیب کنید تا از نزدیک با تجارت مشتریان خود آشنا شوند و سپس به آنها نشان دهید که واقعاً درک شما از تجارت آنها چقدر عمیق است – بالاخره ، این چیزی است که آنها واقعاً از وکلای خود می خواهند. گاهی آن را امتحان کنید و از مزایای آن بهره مند شوید.

مشتریان بیش از همه 140 موسسه حقوقی را توصیه می کنند [BTI Consulting Group]


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer