Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

ادغام Biglaw در ماه آوریل طعنه زد بین هلند و نایت و تامپسون و نایت مورد توافق هر دو شرکت قرار گرفته است. این تساوی قرار است از اول آگوست برگزار شود. شرکت جدید حتی نامی را انتخاب کرده است – Holland & Knight.

Welp ، امید است که شرکت بزرگ جدید توسط Knight & Knight جذاب باشد. یا حتی قانون نایت. همیشه یک شوت از راه دور بود که هر یک از شرکای دوم به نام خود به طرز حیرت انگیزی از شریک ادغام به نوعی در بالای سر قرار می گرفتند ، اما کسانی که فرصت های جدید و جالب نام تجاری را تصور می کنند هنوز می توانند رویای خود را ببینند.

بیانیه مشترک شرکتها در مورد ادغام:

هلند و نایت و تامپسون و نایت توافق کرده اند که در تاریخ اول آگوست سال 2021 ترکیب شوند. این شرکت ترکیبی تحت نام Holland & Knight فعالیت خواهد کرد. تقریباً 1600 وکیل و متخصص دیگر در 30 دفتر در سراسر جهان خواهد داشت. این اعلامیه به دنبال آرا favorable مطلوب کمیته مدیران هلند و نایت و مشارکت تامپسون و نایت و اجرای توافق نامه ادغام قطعی توسط هر دو شرکت انجام شد. اطلاعات بیشتر در مورد شرکت ترکیبی پس از اتمام ادغام منتشر خواهد شد.

و نکته مثبت دیگر در مورد ادغام: افزایش 2L دیگر باعث خجالت و شرمندگی این دو شرکت Knight نمی شود.

به خوبی انجام شد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer