Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

من با اِل مک کولتی ، شریک Waller Law و رئیس شورای رهبری زنان این شرکت گپ می زنم. ما در مورد متعادل سازی رهبری شرکت با عملکرد وی ، برنامه هایی که شورا اجرا کرد ، شناخت شرکت توسط مجله Working Mother و نحوه حمایت شرکت از ورود مجدد والدین جدید به زندگی ثابت ، بحث می کنیم. ما همچنین درمورد اینکه چرا برای شرکت ها مهم است که تلاش می کنند برای حمایت از والدین در محل کار و مشاوره به وکلای جوان که سعی در داشتن همه آنها دارند ، مهم است.

پادکست Jabot شاخه ای از برند Above the Law است که بر روی چالش های زنان ، افراد رنگین پوست ، LGBTQIA و سایر جمعیت های مختلف در صنعت حقوقی تمرکز دارد. نام ما غیر از روت بدر گینسبورگ بدنام و jabot (یقه تزئینی) است که او هنگام تحویل مخالفان از نیمکت استفاده می کرد. این یک یادآوری است که حتی وقتی برنده نمی شویم ، باز هم نیرویی قدرتمند هستیم که باید حساب شود.

گوش دادن مبارک!


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. با خیال راحت ایمیل بزنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer