Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

UnitedHealthcare و United Behavioral Health 15.6 میلیون دلار پرداخت خواهد کرد برای رفع اتهاماتی که آنها به طور غیرقانونی پوشش بهداشت روانی و درمان اختلال سوء مصرف مواد را رد کرده اند.

این نهادها پس از وزارت کار و دادستان کل ایالت نیویورک توافق کردند که به توافق برسند شکایتی را به اتهام ثبت کرد آنها نرخ بازپرداخت خدمات بهداشت روانی خارج از شبکه را کاهش دادند و در نتیجه مشارکت بیش از حد آن خدمات را دریافت کردند.

علاوه بر این ، شرکت های مستقر در مینتونکا ، مینه سوتا ، از آستانه های دلخواه برای بررسی استفاده استفاده کردند ، که منجر به رد پوشش شد.

وزارت کار در بیانیه ای که روز پنجشنبه منتشر شد ، اعلام کرد که UnitedHealthcare و United Behavioral Health از قانون برابری سلامت روان و اعتیاد در سال 2008 نقض کردند. این قانون برنامه های بهداشتی تحت پوشش قانون امنیت درآمد بازنشستگی کارکنان را از اعمال محدودیت های درمانی بر سلامت روان و مزایای اختلال مصرف مواد منع می کند که محدود کننده تر از محدودیت هایی است که برای مزایای پزشکی و جراحی اعمال می شود.

این شرکت ها همچنین قانون برابری سلامت نیویورک را که منعکس کننده قانون فدرال است ، نقض کردند.

لتیتیا جیمز ، دادستان کل نیویورک در بیانیه ای گفت: “در سایه ویرانگرترین سال مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد و در مواجهه با نگرانی های روانی روزافزون ناشی از همه گیری ، دسترسی به این مراقبت ها بیش از هر زمان دیگری حیاتی است.” انکار یونایتد از این خدمات حیاتی هم غیرقانونی و هم خطرناک بود – میلیون ها نفر را در تاریک ترین زمان ها به خطر انداخت. “

شرکتها 13.6 میلیون دلار به شرکت کنندگان و مشمولان آسیب دیده و کمی بیش از 2 میلیون دلار جریمه پرداخت خواهند کرد.

گروه مادر UnitedHealth ، شرکت مادر ، در بیانیه ای از طریق ایمیل گفت: “ما خوشحالیم که این مسائل مربوط به شیوه های تجاری که دیگر توسط شرکت مورد استفاده قرار نمی گیرد را حل کرده ایم.” “به عنوان بخشی از تعهد گسترده تر ما برای مراقبت با کیفیت ، ما همچنان از اعضای خود با افزایش دسترسی به ارائه دهندگان و راههای جدید برای دریافت حمایت رفتاری م theyثر مورد نیاز حمایت می کنیم.”

به عنوان بخشی از حل و فصل ، UnitedHealthcare و United Behavioral Health با متوقف کردن تخلفات ، بهبود افشای برنامه های شرکت کنندگان و تعهد به رعایت آینده موافقت کردند.

این توافق کمتر از یک سال پس از آن صورت گرفت که قاضی فدرال دستور United Behavioral Health را صادر کرد پردازش مجدد حدود 67000 ادعاهای پوشش بهداشت روانی و رفتاری به طور غیرقانونی رد شده است. قاضی همچنین به پرداخت کننده دستور داد نحوه رسیدگی به دعاوی مربوط به سلامت رفتاری را تغییر داده و آموزش کارکنان را بهبود بخشد.

عکس: Sarinyapinngam ، گتی ایماژ

logo-footer