Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

یک به یک ، شرکت های Biglaw اعلام کرده اند که قصد بازگشت به دفتر را دارند ، اما تعداد زیادی از آنها اعلام نکرده اند که همه همکاران آن همکاری می کنند باید واکسینه شود اکثر شرکت ها واکسیناسیون را به شدت تشویق کرده اند ، اما به نظر می رسد شرکت هایی که کاملاً واکسیناسیون را اجباری می کنند ، بسیار کم هستند. امروز ، ما در مورد یک شرکت اخبار داریم که نه تنها نیاز به واکسیناسیون دارد ، بلکه دارای یک سیاست کار از راه دور نسبتا انعطاف پذیر است.

جمعه گذشته ، کلیفورد چنس سیاست کاری چابک را برای دفاتر آمریکایی خود اعلام کرد ، از 13 سپتامبر شروع به کار در دفتر کار می کند. این برنامه شامل حداکثر دو روز از راه دور در هفته برای وکلا و حرفه ای های تجاری (و زمان صرف شده با مشتریانی که خارج از دفتر هستند ، زمان حضور در دفتر در نظر گرفته می شود). هر ماه یک یا دو بار انتظار می رود که همه کارمندان برای وقایع خاص در روزهای خاصی در دفتر باشند. برنامه شرکت نسبتاً ساده است تا کارمندان “بدون بروکراسی سنگین” از مزایای آن استفاده کنند. این تغییر سرعت خوبی نسبت به آنچه در اکثر شرکت ها دیده ایم است.

بعدی سیاست واکسیناسیون شرکت است ، که کوتاه و شیرین نیز است: تا 13 سپتامبر واکسینه شوید و برای ارائه مدرک آماده شوید. قوانینی مشابه به زودی برای مشتریان و غیر کارمندان که انتظار ورود به دفاتر شرکت این شرکت را دارند ، اجرا خواهد شد.

منابعی که از شرکت شنیده ایم می گویند که آنها از سیاست های جدید “بسیار انعطاف پذیر و منطقی” شرکت خوشحال هستند و واقعاً “قدردان” موضع شرکت در مورد واکسیناسیون علیه COVID-19 هستند.

شرکت شما در رابطه با طرح بازگشایی چه اعلام کرده است؟ هرچه اطلاعات بیشتری در خارج وجود داشته باشد ، احتمال اینکه بنگاه ها بتوانند استاندارد بازار را برای بازگشت به کار خود ایجاد کنند ، بیشتر است.

لطفاً به محض اطلاع از برنامه بازگشایی در شرکت خود ، لطفاً برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] Office Reopening ”) یا ما را از طریق شماره (646) 820-8477 برای ما پیامک کنید. ما همیشه منابع خود را در داستان ها ناشناس نگه می داریم. نیازی به ارسال یادداشت (در صورت وجود) با استفاده از حساب ایمیل مستقل شما نیست. حساب ایمیل شخصی شما خوب است اگر یک یادداشت منتشر شده است ، لطفاً آن را به عنوان مدرک اضافه کنید. ما دوست داریم یادداشت های کاملی را به عنوان خدماتی برای خوانندگان خود ارسال کنیم. اگر نگران فراداده در یک فایل PDF یا Word هستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و به عنوان تصویر پیوست کنید. با تشکر.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer