Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

سلام ، دوست قدیمی.

همانطور که می دانید ، این یک سال هکوا بوده است. ما در ماه ژانویه ، با چشمهای روشن و دنباله دار ، با برنامه های بزرگ برای فتح این دهه جدید ظاهر شدیم. و ما شروع شدیدی داشتیم ، در حالی که موارد در همه سیلندرها به هم ریخته بودند. یعنی تا زمانی که بیماری همه گیر COVID-19 که زمین را فرا گرفته است ، دادگاهها را ببندد و ما و کارمندانمان را به خانه برگرداند تا آنرا بیرون کنیم.

و با این حال ، این به سختی یک چشم به هم زدن بود. از آنجا که ما همیشه خسته و فکر پیش رو بوده ایم ، سالهاست که به فناوری ابر کم هزینه اعتماد کرده ایم و حتی برای ادامه کار به طور معمول مجبور به گام برداشتن نبودیم. و گرچه ما لزوماً با Webex و Zoom و Google Hangouts آشنا نبودیم ، راحتی ما با فناوری به ما کمک کرد تا به سرعت سازگار شویم و دیری نگذشت که ما شاهد شهود از طریق اینترنت بودیم یا به همان راحتی که داشتیم درگیر واسطه های مجازی بودیم IRL. در همین حال ، ما شاهد بودیم که بسیاری از شرکت های بزرگتر محترم و دادگاه ها برای زنده ماندن تلاش می کنند و در حالی که ما ناامیدی مشتریان خود را از اقدامات نادرست و سرعت یخبندان مشترک داریم ، ما همچنین نمی توانیم کمک کنیم اما فکر نکنیم “ما به شما چنین گفتیم – شاید شما باید زودتر به حرف ما گوش داده اند. “

وقتی مشغول کار خود بودیم ، متوجه شدیم که همکاران ما هنگام تلاش برای تعادل اشتغال و بچه های خانه از مدرسه ، استرس را تجربه کردند. همانطور که می دانید ، بعضی از ما نیز چنین چالش هایی را داشتیم ، اما می توانستیم پاسخ را کنترل کنیم – اواخر شب کار کنیم یا کارگر ساعتی استخدام کنیم – به جای اینکه انتظار می رود همان برنامه را ادامه دهیم ، مثل اینکه اگر دنیا عوض شود ، چیزی تغییر نکرده است.

ترسیدیم؟ معلومه که آره. هر روز. همکاران ما در biglaw پرداخت های هنگفتی را پرداخت کردند و برخی به فکر فروش خانه های خود افتادند. و بسیاری از مشتریان ما شغل ، تجارت و غم انگیزتر از همه زندگی خود را از دست دادند. ما هر روز شاهد فاجعه و سختی بودیم.

و با این وجود در برابر همه اینها ، ما خوش شانس بودیم. این بدان دلیل است که ما با اطمینان پولادین می دانستیم که ما از آن عبور خواهیم کرد. بالاخره ، همان روزی که برای کار افتتاح کردیم ، یک بار سریع عمل کردیم. ایجاد چیزی از هیچ چیز ، نور از تاریکی ، بزرگراهی از جاده ای به هیچ جا. سفر ما از طریق بیماری همه گیر همیشه زیبا نبوده است. بارها و بارها ، ما را از طریق گل و لای فرو بردیم – اما یک قدم جلوتر از قدم دیگر، ما در طرف دیگر ظهور کردیم.

دفتر حقوقی من ، از روزی که با هم آشنا شدیم ، می دانستیم که سوار دیوانه ای شده ایم. اما تا زمانی که روی خود شرط بگذاریم ، می توانیم از هر چیزی زنده بمانیم. به نظر می رسد که ما داریم.

این یک آینده ناشناخته است – بهترین نوع.

تعطیلات مبارک هفته آینده مقداری مرخصی خواهیم گرفت. امیدوارم وقت خود را برای جشن گرفتن و لذت بردن از بقیه سال جاری پیدا کنید.

logo-footer