Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

چه زمانی ادلسون کامپیوتر ایجاد شده Edelson Creative به عنوان بستری برای “تولید و میزبانی محتوای خلاقانه تولید شده توسط شرکت و شرکای هنری آن” ، انتظار می رود که محتوای سرگرم کننده ای را از شرکت شاکیان قدرتمند و نمادین خارج کنیم. اما با همه گیری و انتخابات و کودتا و دو استیضاح از آن زمان ما اولین بار در مورد خلاق نوشتیم، مدتی است که ما اعلام حضور کرده ایم.

امروز صبح ، این شرکت دو ویدیوی جدید برای جذابیت روز شما انداخت. اول ، یک هجو هامیلتون است (از نظر فنی آن را به یک قطعه برادوی تبدیل می کند ، اما به عنوان یک ویدیوی رپ به حساب می آید) ، که در برابر استخدام Biglaw روایت ها عقب می رود و به متقاضیان یادآوری می کند که بوتیک های پرقدرت واقعاً می توانند کارهای درجه یک و تجربه بهتری ارائه دهند. و انیمیشن است ، و به همین ترتیب هر شنونده هفته Legaltech این هفته از بحث ما در مورد آبجو آبجو (Hamm’s Beer) می داند (نمایش بسیاری از مسیرها را دنبال می کند) ، من یک مکنده انیمیشن هستم.

وقت گوش دادن ندارید؟ من دارم متن در اینجا تکثیر می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=FmAx68EoWXE

پیشنهاد دوم یک ویدیوی رپ سنتی تر از است آری شارگ، که ویدیوی وی پوشش خبری Edelson Creative را در سال 2019 آغاز کرد. او بازگشته است ، و گرچه روح متفاوت از انیمیشن کوتاه است ، این قصیده برای بسیاری از موضوعات مشابه را لمس می کند: اگر شما Edelson جایی است که باید بروید برای امید به درگیر شدن درگیر سهام پرمخاطره ، دعاوی تأثیرگذار و جذب نیروها برای فرار از بیگلاو و پیوستن به طرف شاکی از دست نمی روند – در واقع آنها ممکن است عملکرد بهتری داشته باشند.

و دوباره، من متن کامل اینجا را دارم، اما در اینجا یک پیش نمایش وجود دارد:

ببینید من وقتی نیاز به باز کردن دارم شب رپ می نویسم ،
من وکلای طرف دیگر را هدف می گیرم ،
از اتاق ، دادگاه ، خیابان ، خیابان V ،
منظور من این است که اگر شما با Edelson PC نیستید ،
سپس شما همرنگ خون من نمی شوید ،
و خواهید دید که چگونه با وکلای انگلی رفتار می کنیم ،
1-2-3 صف آرایی کنید ،
با این MC پایین بیاورید ،
وقتی ما حمله خود را برنامه ریزی می کنیم ، شک دارم شما آماده باشید ، آری

https://www.youtube.com/watch؟v=rDGA4IM3TLM

همانطور که شروع به دیدن نور در پایان همه گیر می کنیم ، در اینجا به برخی دیگر از محتوای Edelson Creative در سال جدید اشاره خواهیم کرد!

زودتر: شرکای حقوقی رپ ویدیو را درباره اقدامات طبقاتی رها می کند


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer