Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اکنون که تعداد بیشتری از شرکتهای Biglaw برنامه های بازگشایی دفتر خود را اعلام کرده اند ، با سیاستهایی که شامل استقلال بیشتر و گزینه های کار از راه دور برای وکلا می شود ، منصفانه است که بگوییم شرکتهایی که قبلاً به همکاران اطلاع داده بودند دفتر به عنوان “پیش فرض” خود باز می گردد توپ و زنجیر چند پشیمانی دارد. به نظر می رسد حداقل این همان اتفاقی است که در پل هاستینگز می افتد.

در ماه مه ، شرکت وکلا و کارمندان مطلع شده که از 7 سپتامبر ، آنها “باید از طریق دفتر کار کنند.” سپس شرکت یک قدم جلوتر رفت و اظهار داشت که “به طور پیش فرض ، وقتی توانایی داریم باید از دفتر کار کنیم.” نیازی به گفتن نیست که این اتفاق خیلی خوب پیش نرفت و باعث شد صحبت های زیادی در مورد حرکت های جانبی فوری انجام شود.

اواخر ماه گذشته ، پل هاستینگز یادداشت دوم را فرستاد ، تا تلاش کند برنامه های بازگشت آنها به دفتر را روشن کند. اصطلاحات “به طور پیش فرض” به طور قابل توجهی در یادداشت دوم شرکت وجود نداشت ، و اظهارات مربوط به مکان های قبلی شرکت برای کار از راه دور ، و قصد آن برای باقی ماندن به عنوان یک محل کار انعطاف پذیر در جهان پس از همه گیری ، جایگزین شد. وکیل آمریکایی دارای جزئیات اضافی است:

در حالی که شرکت کاملاً از موضع قبلی خود عقب نمانده است ، در یادداشت اخیر آمده است که شرکت “بیش از یک دهه است که یک نوآور و رهبر بازار در تنظیمات کاری انعطاف پذیر بوده است ، و ما قصد داریم یک رهبر باقی بمانیم.”

در گویاترین بخش یادداشت ، این شرکت اظهار داشت که در حال صدور بیانیه دیگری برای “از بین بردن هر گونه نگرانی یا سوper برداشت بالقوه در مورد برنامه بازگشت ما به کار در 7 سپتامبر است” و رهبران شرکت “می خواهند این کار از راه دور و افزایش سطح انعطاف پذیری در تنظیمات کاری ما از ویژگی های عملکرد ما خواهد بود. “

پل هاستینگز اولین شرکتی است که ما از آن مطلع هستیم و در مورد برنامه های بازگشایی دفتر کارشان تا آنجا که به کار از راه دور مربوط می شود ، مورد توجه قرار گرفته است.

شرکت شما در رابطه با طرح بازگشایی چه اعلام کرده است؟ هرچه اطلاعات بیشتری در خارج وجود داشته باشد ، احتمال اینکه بنگاه ها بتوانند استاندارد بازار را برای بازگشت به کار خود ایجاد کنند ، بیشتر است.

لطفاً به محض اطلاع از برنامه بازگشایی در شرکت خود ، لطفاً برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] Office Reopening ”) یا ما را از طریق شماره (646) 820-8477 برای ما پیامک کنید. ما همیشه منابع خود را در داستان ها ناشناس نگه می داریم. نیازی به ارسال یادداشت (در صورت وجود) با استفاده از حساب ایمیل مستقل شما نیست. حساب ایمیل شخصی شما خوب است اگر یک یادداشت منتشر شده است ، لطفاً آن را به عنوان مدرک اضافه کنید. ما دوست داریم یادداشت های کاملی را به عنوان خدماتی برای خوانندگان خود ارسال کنیم. اگر نگران فراداده در یک فایل PDF یا Word هستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و به عنوان تصویر پیوست کنید. با تشکر.

Paul Hastings ، پس از Pushback داخلی ، وضعیت بازگشت دفتر را در یادداشت دوم توضیح می دهد [American Lawyer]


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer