Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

بیگلاو مطمئناً یک دوره خرابی در مدیریت برند دارد. دلهره های نمایندگی حقوقی نخبگان معمولاً اخباری درخشان تلقی می شود ، در صورتی که اصلاً خبری از آن نیست. در بالای قانون – نشریه ای که مستندات Biglaw را مستند سازی (و تمسخر می کند) می کند – مطمئناً با نگاه سختگیرانه به Biglaw از بقیه جهان لذت خواهیم برد.

آنجا نیویورک تایمز بود منفجر شدن مقاله جونز دی (و پورتر رایت) به دلیل نمایندگی های مربوط به دعوا در انتخابات. پس از آن کم لطفی روز جونز بود پاسخ به جنجال و پروژه لینکلن نویدبخش پرداخت 500000 دلار برای آن بود یک کمپین تبلیغاتی به دنبال آنها – و مهمتر از همه ، مشتریان آنها – بیش از نمایندگی. و سپس MeidasTouch PAC در واقع یک نسخه را منتشر کرد فیلم حمله روز جونز.

مرد ، تکرار طوفانی که طی روزهای گذشته در روز جونز باریده بود ، دیگر پیر نمی شود.

به همین منظور ، اسنل و ویلمر اخیراً از نقش خود در پرونده آریزونا به اتهام نامناسب بودن رأی گیری كناره گرفتند. این پرونده به دنبال بررسی دستی آراots رای دهی بیش از حد آرا و همچنین تأخیر در تأیید نتایج است. وزیر امور خارجه آریزونا این پرونده را “چنگ زدن به نیها” توصیف می کند. اما این دیگر مشکل اسنل و ویلمر نیست.

مانند گزارش شده توسط رویترز حقوقی:

دانیل کیلی ، قاضی مدنی وابسته ، روز سه شنبه درخواست اسنل و ویلمر را برای استعفا به عنوان مشاور سابقه کمیته ملی جمهوری خواه پذیرفت. RNC در این پرونده با مبارزات انتخاباتی ترامپ و حزب جمهوری خواه آریزونا همکاری کرده بود ، که ادعا می کند شهرستان Maricopa به اشتباه برخی از آرا cast داده شده در روز انتخابات را رد کرده است.

اگرچه اسنل و ویلمر در مورد عقب نشینی اظهارنظری نکرده است ، افراد زیادی هستند که نقاط را متصل می کنند و تصور می کنند که این شرکت در حالی که کسب درآمد خوب بوده است ، خارج شده است.

در حال حاضر ، اسنل یکشنبه قبل از شروع انباشت روز جونز ، اقدام به عقب نشینی کرد. اما اینطور نیست که این اتفاق غیرمنتظره باشد – ما روز جونز را با استفاده از دادگاه ها برای شرکت در انتخابات فراخوانده ایم بیش از یک ماه، از آنجا که ، می دانید ، رئیس جمهور گفت این برنامه او قبل از 3 نوامبر است. و اصل مقاله تایمز ، که واقعاً توپ را به هم ریخت ، این بود که اختلاف داخلی وجود دارد و نگرانی از اینکه رئیس جمهور / رئیس جمهور در جونز دی و پورتر رایت “کوته بینانه” باشد ، وجود دارد. فرض ترس از ترس شرکت دیگری مبنی بر اینکه پرونده ای مانند دادخواست های آریزونا می تواند به شهرت آنها آسیب برساند ، یک جهش دور نیست.

شاید جونز دی بتواند کمی از این آینده نگری استفاده کند.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer