Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

به لطف نوع دلتا COVID-19 ، برنامه های بازگشت به دفتر همچنان برای شرکت های حقوقی در سراسر کشور در حال تغییر است. برخی از بنگاه ها با انتخاب عدم بازگشت کارکنان به دفتر در سال 2021 از این موضوع به طور کامل اجتناب کردند ، اما برای شرکت هایی که مسیر متفاوتی را طی کردند ، کمی پیچیده می شود. بسیاری از شرکت ها تصمیم گرفته اند تاریخ بازگشایی اولیه خود را به تعویق بیندازند ، و برخی دیگر در حال حاضر واکسیناسیون را برای همه وکلا و کارکنان در صورت تمایل به قدم گذاشتن در دفتر موظف کرده اند.

به عنوان مرجع ، شرکتهای زیر کلیه کارکنان خود را ملزم به واکسیناسیون قبل از بازگشت به مطب می کنند: آکین گامپ، آرنت روباه، بالارد اسپهر، بویس شیلر فلکسنر، کارلتون فیلدز، کلیری گوتلیب، کلیفورد شانس، کولی، کوژن اوکانر، کراول و مورینگ، دیویس و گیلبرت، دیویس پولک، دیویس رایت ترمین، دیبوویز و پلمپتون، دیکنسون رایت، Faegre Drinker Biddle & Reath، فنویک و وست، فرانک فرید، گودوین، هانسون بریجت، هوگان لاولز، هوستون هنیگان، لوونشتاین سندلر، مک درموت ویل و امری، مینتز، نورتون رز فولبرایت، پترسون بلکناپ، پل ویسی، رید اسمیت، طناب و خاکستری، سانفورد هایسلر، شیف هاردین، سیفارت شاو، شپارد مولین، سیمپسون تاچر، اسکادن، استروک و استروک و لاوان، ویل گوتشال، ویلسون سونسینی، و وینستون و استراونبه

هفته گذشته ، Ropes & Gray به همه کارکنان اطلاع داد که از تاریخ 9 آگوست ، آنها نمی توانند وارد دفتر شوند بدون مدرک واکسیناسیونبه در این مرحله ، شرکت هنوز در مرحله 1 برنامه بازگشایی خود (یعنی استفاده مجاز از دفتر) است. امروز ، این شرکت به وکلا و کارکنان اطلاع داد که در 18 اکتبر ، کمی دیرتر از آنچه تصور می شد ، به فاز 2 منتقل می شود ، که برای همه پرسنل بازگشایی گسترده تری است. علاوه بر این ، طناب ها برای همه نیاز به واکسیناسیون دارند ، “مشروط به استثنائاتی که به دلایل معتبر پزشکی یا مذهبی توسط HR تأیید شده است.”

در اینجا گزیده ای از یادداشت این شرکت (موجود در صفحه بعدی) است:

همانطور که هفته گذشته اشاره کردیم ، نرخ واکسیناسیون مردم ما بالا است. نزدیک به 99 درصد از وکلای ما و بیش از 92 درصد از تیم پشتیبانی تجاری ما قبلاً کاملاً واکسینه شده اند. بسیاری از همکاران که قبلاً تمایلی به واکسیناسیون نداشتند ، اولین واکسن خود را هفته گذشته انجام دادند و ما انتظار داریم دیگران با تأیید کامل FDA از واکسن Pfizer که به زودی پیش بینی می شود ، این کار را انجام دهند. ما همچنان به شدت از اعضای جامعه طناب می خواهیم واکسینه شوند.

این شرکت به ارائه غذای رایگان برای همه وکلا و کارکنانی که قبل از بازگشت کامل در اواسط اکتبر به دفتر مراجعه می کنند ، ادامه می دهد.

آیا در مورد واکسیناسیون وکلا و کارکنان به لطف نوع دلتا ، شرکت شما برنامه های خود را تغییر می دهد؟ لطفا اجازه دهید تا ما بدانیم.

(صفحه را ورق بزنید تا یادداشت Ropes & Grey را بخوانید.)

شرکت شما در مورد برنامه بازگشایی چه چیزی را اعلام کرده است؟ هرچه اطلاعات بیشتری در دسترس باشد ، احتمال اینکه شرکت ها بتوانند استانداردی برای بازگشت به دفتر ایجاد کنند ، بیشتر است.

لطفاً به محض اطلاع از برنامه بازگشایی در شرکت خود به ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بازگشایی دفتر ”) یا به ما (646) 820-8477 (646) پیام دهید. ما همیشه منابع خود را در مورد داستانها ناشناس نگه می داریم. نیازی به ارسال یادداشت (در صورت وجود) با استفاده از حساب ایمیل شرکت شما نیست. حساب ایمیل شخصی شما خوب است اگر یادداشتی منتشر شده است ، لطفاً آن را به عنوان اثبات ذکر کنید. ما دوست داریم یادداشت های کاملی را به عنوان خدمات به خوانندگان خود ارسال کنیم. اگر نگران ابرداده در فایل PDF یا Word هستید می توانید از یادداشت عکس بگیرید و به عنوان تصویر ضمیمه کنید. با تشکر.


استاسی زارتسکیاستاسی زارتسکی سردبیر ارشد در بالای قانون است ، جایی که از سال 2011 کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا در صورت تمایل پست الکترونیک با هر گونه راهنمایی ، س questionsال ، نظر یا انتقاد. می توانید او را دنبال کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید لینکدینبه

logo-footer