Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

بله ، بله ، بله ، یک شرکت Biglaw دیگر به استاندارد جدید بازار جبران خسارت پیوسته است. تنها سوال این است که کدام شرکت؟ از این گذشته ، تنها یک هفته است که قطار بزرگ Biglaw ایستگاه را ترک کرده است و در برخی از شرکت ها یک دقیقه طول می کشد تا آنها بتوانند با هم منطبق شوند. اما آنها مطابقت خواهند داشت – حداقل اگر آنها می خواهند فرصتی برای حفظ و جذب بهترین وكلا داشته باشند.

جای تعجب نیست که هم اکنون می توان سیمپسون تاچر را به عنوان شرکتی در نظر گرفت که به همکاران خود در راس بازار پرداخت می کند. به هر حال ، آنها در حال حاضر با درآمد ناخالص سال گذشته در رتبه 14 در Am Am ​​100 100 قرار دارند.

از اول جولای ، شبکه جدید حقوق و دستمزد در سیمپسون به شرح زیر خواهد بود:


شما می توانید یادداشت کامل در صفحه بعدی.

همه را بخاطر بسپارید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا در بالای این موارد باقی بمانیم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بزرگ می کند »). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلام حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer