Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

سال به سال ، ما شرکت های حقوقی را پس از پرداخت حق الزحمه شرکت حقوقی به تعهد خود به تنوع در حرفه وکالت ، با وعده های جذب ، حفظ و ارتقا att وکلای بیشتری که از نظر نژادی و قومی متنوع هستند ، LGBTQ + و / یا زنان مشاهده می کنیم. و همچنین معلولین. علی رغم این تضمین های مستمر ، بسیاری از شرکت های Biglaw در مورد ایجاد این معیار مهم برای ایجاد یک محل کار گسترده تر ، عقب مانده اند ، در حالی که دیگران همچنان فراتر از انتظار عمل می کنند ، و آن را بارها و بارها از تنوع پارک خارج می کنند.

در ویژگی Watch New Partner Watch ما در مورد کلاسهای مشارکت جدید در شرکتهای منتخب می نویسیم. ما تمایل داریم در مورد اطلاعیه هایی بنویسیم که به یک دلیل یا دلیل دیگر جالب هستند. برای این چرخه فعلی ، ما بر تنوع (یا فقدان آن) در میان شرکای جدید Biglaw تمرکز خواهیم کرد. اگر فکر می کنید کلاسی دارید که قابل بررسی است ، لطفاً برای ما ایمیل بزنید (خط موضوع: “New Partner Watch”).

موضوع امروز: 14 شریک جدید در اوریک ، که این شرکت تازه در روز جمعه اعلام کرد. از بیانیه مطبوعاتی آنها (تأکید ما):

اوریک خوشحال است که از معرفی 14 وکیل برای مشارکت شرکت ، از تاریخ 1 ژانویه 2021 ، خبر می دهد.

کلاس منعکس کننده تعهد دیرینه اوریک به شمول است. هفتاد و پنج درصد از اعضای کلاس ایالات متحده متنوع و / یا زن هستند ، بیش از حد استاندارد Mansfield Rule. با ادامه روند چهار سال گذشته ، ما بسیار خوشحال هستیم عضو کلاس را در هنگام مرخصی مراقبت ارتقا دهید.

میچ زوکلی ، رئیس و مدیر عامل شرکت اوریک گفت: “تکمیل نامزدی شریک زندگی در یک سال گذشته به ذکاوت ، سازگاری و شخصیت فوق العاده ای نیاز داشت – و ما معتقدیم که این ویژگی ها کلیدی ترین قانونگذاری در آینده است.” “تردیدی نداریم که به دلیل این طبقه استثنایی شرکت قوی تری خواهیم بود.”

به این 14 شریک جدید بابت گرفتن حلقه برنجی بیگلاو ، تبریک می گویم و به اوریک برای تنوع چشمگیر کلاس خود تبریک می گویم شرکای جدید با توجه به بسیاری از معیارها – براساس منطقه عملی ، جغرافیا ، زمینه نژادی یا قومی و جنسیت متنوع هستند. علاوه بر این ، اوریك همچنان نشان می دهد كه وكلا برای وكالت و دستیابی به بزرگترین موفقیت در حالی كه زندگی خانوادگی خود را با تعادل شخصی كه مرخصی مراقب داشت ، متعادل می سازند ، امكان پذیر است.

تازه اعلام کردن آن برنامه خط لوله تنوع جدید، اوریک به دلیل تنوع در کلاس شریک جدید خود ، فراتر از آن رفت. اگر در خانه هستید و به تنوع وکلای خود اهمیت می دهید ، باید بدانید که اوریک نیز چنین کاری می کند.

آیا هیچ شرکت Biglaw دیگری می تواند با تعهد واقعی اوریک به تنوع رقابت کند؟

اوریک 14 را به شریک تبلیغ می کند [Orrick]


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer