Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

بسیاری از شرکت های Biglaw هم در مورد برنامه های خود برای واکسیناسیون COVID-19 و هم در نهایت بازگشت به مطب مادر باقی مانده اند ، اما اکنون یکی از موفق ترین شرکت ها در کشور تاریخ هدف را برای بازگشایی آنها اعلام کرده است و این احتمال وجود دارد که سایر شرکت ها ردپای آنها را دنبال کنید.

در اواخر هفته گذشته ، Ropes & Grey – شرکتی که درآمد ناخالص 1،903،616،000 دلاری را در سال 2019 به دست آورد و در جایگاه سیزدهم در آخرین رتبه بندی Am Law 100 قرار گرفت – یادداشتی را به وکلا و کارمندان صادر کرد تا به آنها اطلاع دهند استفاده مجاز از دفتر تا روز کارگر. پس از آن ، “نگاه کنید[ing] با خوش بینانه تر شدن واکسن های COVID-19 پیش بروید ، “این احتمال وجود دارد که همه به طور معمول برای کار به دفتر بازگردند.

در اینجا بخشی از یادداشت صندلی جولی جونز آورده شده است (به طور کامل در صفحه بعدی موجود است):

ما امیدواریم که اشتراک گذاری یک برنامه بلند مدت مشخص تر اکنون به شما کمک می کند تا با تغییر فصل و ایجاد زندگی جدید ، مراقبت از کودکان و تعهدات خانوادگی ، برخی از استرس های لجستیکی را که ممکن است خانواده و خانواده شما تجربه کنید ، برطرف کنید.

حتی پیش از 6 سپتامبر ، با واکسیناسیون بیشتر اعضای جامعه طناب ها و بهبود شرایط ایمنی ، امیدواریم که روش های ایمن و خلاقانه ای برای حضور شخصی در کنار هم پیدا کنید. به عنوان مثال ، ما پیش بینی می کنیم بسیاری دیگر از شما داوطلبانه قبل از 6 سپتامبر به دفاتر ما برگردیدهفتم. ما فکر می کنیم که متوجه خواهید شد حضور در دفتر یک تغییر خوشایند است. این تجربه انرژی بخشی برای بسیاری از ما بوده است.

طناب ها به منازل خانگی منحصر به فرد کارکنان خود احترام می گذارند و “حداقل 45 روز قبل از انتقال از استفاده مجاز به بازپرداخت گسترده تر در دفتر کار ، اخطار می دهند.” یک منبع از شرکت در مورد برنامه های جدید بازگشت به کار این را گفت:

من قدردان این هستم که این شرکت درمقابل بازگشت به خصوص با آمدن تابستان انعطاف پذیر و متقابل است. این نشان می دهد که آنها از شرایط درک می کنند و اینکه همه با بازگشت به محیط کار خود سازگار باشند ، زمان می برد.

جونز هیچ اشاره ای به برنامه های Ropes & Grey برای واکسیناسیون کارمندان نکرد ، در صورت وجود.

آیا آماده هستید که این پاییز به کار خود برگردید؟ ما مطمئناً امیدواریم که چنین باشد ، زیرا اکنون که شرکتی مانند Ropes & Gray اهداف خود را اعلام کرده است ، به نظر می رسد این همان چیزی است که بقیه شرکت ها فقط در طی چند ماه از وکلای خود انتظار دارند. مانند همه موارد مرتبط با COVID-19 ، این برنامه ها نیز احتمالاً قابل تغییر است ، اما حتماً خود را برای زندگی اداری یکبار دیگر آماده کنید – در هر صورت.

(برای دیدن کامل یادداشت Rope & Grey به صفحه بعدی بروید.)


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer