Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اگر حتی به اثبات بیشتری نیاز دارید (و واقعاً ، در این مرحله ، باید واضح باشد) كه شركتهای Biglaw با دارا بودن اطلاعات بسیار محرمانه در مورد انواع مشتریها ، هدف حملات سایبری قرار می گیرند ، خوب ، اینجا هستید. گودوین پروکر ، شرکتی که در آخرین Am Am ​​100 در رتبه 22 قرار دارد ، اخیراً خود را در معرض نقض امنیت سایبری قرار داده است.

مطابق با گزارشی در قانون بلومبرگ، یکی از فروشندگان این شرکت که برای انتقال پرونده های بزرگ استفاده می شود ، هک گزارش داده است. شریک مدیر شرکت ، مارک بتنکورت ، یادداشت داخلی ارسال کرد که در آن دامنه این موضوع شرح داده شده است:

به گفته Bettencourt ، تحقیقات نقض گودوین نشان داد که “درصد کمی” از مشتریان شرکت “ممکن است دسترسی غیرمجاز به مواد محرمانه یا کسب آن را تجربه کرده باشند”. وی گفت که به مشتریان بالقوه تأثیرگذار اطلاع داده شد و به کلیه مشتریان شرکت در مورد این تخلف گفته شد.

در داخل ، “فقط چند کارمند گودوین تحت تأثیر قرار گرفتند” ، و همچنین طبق این یادداشت به آنها اطلاع داده شده است.

بتنکورت ، که در یادداشت وی گفته شده گودوین آخرین نسخه فروشنده را اجرا کرده است ، گفت: “در حال حاضر ، ما هیچ مدرکی دال بر تأثیرگذاری هر منبع گودوین به غیر از سرویس انتقال پرونده پیدا نکردیم و عملیات تجاری ما تحت تأثیر قرار نگرفته است. سرویس ، انجام تعمیر و نگهداری و استفاده از وصله های امنیتی.

کل آزمایش نشان می دهد که واقعاً بهترین شیوه ها – مانند واکنش سریع در موارد ناگهانی اتفاقات بد – مهم هستند.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer