Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اوه این عالی به نظر می رسد!

تمایلی به رفتن به دفتر ندارید؟ مشکلی نیست آیا خوب نیست اگر همه شرکت های حقوقی از این قبیل سیاست های بازگشایی دفتر داشته باشند؟ سعی کنید زیاد حسادت نکنید.

به نظر می رسد این همان چیزی است که در Gibson Dunn اتفاق می افتد ، که اوایل هفته جاری برنامه بازگشت به دفتر خود را اعلام کرد. این شرکت در 13 سپتامبر درهای خود را باز خواهد کرد ، و طبق یک یادداشت ارسال شده توسط شریک مدیر باربارا بکر ، وکلا آزاد خواهند بود که برنامه دفتر خود را تنظیم کنند.

بکر در نامه الکترونیکی خود به وکلا گفت: “شما آزاد هستید که هر زمان مناسب باشد ، از راه دور کار کنید ، و نیازهای مشتریان و تیم های خود را در نظر می گیرید و از این کار احساس راحتی می کنید.” وی خاطرنشان كرد: “توانایی ساختار برنامه های ما به گونه ای كه پاسخگوی نیازهای مشتریان و تیم های ما و همچنین اولویت های اساسی شخصی و خانوادگی ما باشد ، كلیدی برای یك زندگی شاد و پایدار است.”

اما همکاران – به ویژه کارمندان ارشد – باید توجه داشته باشند که هر از گاهی نیاز به حضور در دفتر دارند. وکیل آمریکایی دارای جزئیات:

بکر به مزایایی که هم برای شرکت و هم برای پیشرفت حرفه ای وکلای دادگستری اذعان داشت ، ناشی از کار جمعی در یک دفتر کار است.

وی گفت: “ما نمی خواهیم کسی از آموزش ، مشاوره و مزایای رشد حرفه ای بی نظیر همراه با حضور در کنار هم غافل شود.” “و ما می دانیم که از کار مشترک یاد می گیریم و رشد می کنیم. این امر به ویژه در مورد وکلای دادگستری ما و کسانی که تازه وارد شرکت می شوند ، صادق است ، که نه تنها باید مهارت های حقوقی و تخصص اساسی را توسعه دهند ، بلکه در شرایط مختلف حرفه ای که نمی توانند در سایر موارد تکرار شوند ، رشد می کنند. “

اما بکر افزود که انعطاف پذیری برای کار از راه دور در صورت لزوم برای تأمین “زندگی های شاد و کامل” کاملاً حیاتی است.

گیبسون دان به وکلای خود اجازه می دهد تا برنامه های خود را ایجاد کنند زیرا مدیریت “به طور ضمنی اعتماد می کند[s] قضاوت وکلای ما برای انجام هرچه بهتر برای مشتریان ، تیم های آنها و زندگی شخصی آنها. شاید سایر شرکت ها نیز سیاست های این چنینی را اتخاذ کنند – این باعث می شود وکلای آنها به جای دستگاه های صدور صورت حساب ، کمی بیشتر شبیه بزرگسالان مستقل باشند.

شرکت شما در رابطه با طرح بازگشایی چه اعلام کرده است؟ هرچه اطلاعات بیشتری در خارج وجود داشته باشد ، احتمال اینکه بنگاه ها بتوانند استاندارد بازار را برای بازگشت به کار خود ایجاد کنند ، بیشتر است.

لطفاً به محض اطلاع از برنامه بازگشایی در شرکت خود ، لطفاً برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] Office Reopening ”) یا ما را از طریق شماره (646) 820-8477 برای ما پیامک کنید. ما همیشه منابع خود را در داستان ها ناشناس نگه می داریم. نیازی به ارسال یادداشت (در صورت وجود) با استفاده از حساب ایمیل مستقل شما نیست. حساب ایمیل شخصی شما خوب است اگر یک یادداشت منتشر شده است ، لطفاً آن را به عنوان مدرک اضافه کنید. ما دوست داریم یادداشت های کاملی را به عنوان خدماتی برای خوانندگان خود ارسال کنیم. اگر نگران فراداده در یک فایل PDF یا Word هستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و به عنوان تصویر پیوست کنید. با تشکر.

سیاست کاری انعطاف پذیر گیبسون دان خودمختاری را به وکلا واگذار می کند [American Lawyer]


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer