Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اگر فکر می کردید تنها چیزی که در حال حاضر در میان شرکت های حقوقی رواج دارد ، دستورات واکسیناسیون است ، لطفاً قدمی به عقب بردارید و تغییرات جبرانی را که هنوز از شرکت به شرکت دیگر در حال گسترش است ، تقریباً به همان سرعت نسخه دلتا ، ببینید.

آخرین شرکتی که حقوق همکاران خود را افزایش می دهد Wheeler Trigg O’Donnell است ، یک بوتیک ملی محاکمه و دعاوی حقوقی که اخیراً به عنوان یکی از برترین شرکت های حقوقی متوسط ​​برای کار در کشور معرفی شد. این شرکت در رتبه 11 قرار گرفت و 10 شرکت برتر را فقط یک مو از دست داد.

طبق بیانیه مطبوعاتی اخیر ، همکاران سال اول Wheeler Trigg اکنون حقوق اولیه 180،000 دلار دریافت خواهند کرد ، مبلغی که گفته می شود بازار شرکتهای مستقر در دنور را هدایت می کند. سایر همکاران این شرکت از افزایش بازار متناسب برخوردار خواهند شد. این افزایش حقوق به مقیاس جدید دیویس پولک نزدیک نمی شود ، اما پول بیشتر پول بیشتری است.

اندرو اونتانک ، رئیس و همکار WTO ، گفت: “ما مفتخریم که مدتهاست توانسته ایم دعاوی جوان برتر کشور را برای تمرین در دنور جذب کنیم.” با افزایش حقوق و دستمزد ، WTO همچنان پیامی قوی به همکارانی می دهد که به دنبال گزینه ای پیچیده فراتر از شرکت های حقوقی ساحلی هستند. “

Unthank می گوید: “مدل ما سخاوتمندانه به وکلا پاداش می دهد در حالی که به مشتریان ارزشی می دهد که رقبای ساحلی ما نمی توانند با آن مطابقت داشته باشند.” وی در ادامه افزود: در هر مرحله ، ما به وکلای جوان فرصت های بی نظیر ایستادگی و مواجهه با مشتریان را برای تبدیل شدن به نسل بعدی رهبران دادگاه و دادخواهی ارائه می دهیم. این رویکرد سنگ بنای ارزش پیشنهادی مشتری ما ، ترویج از درون فرهنگ و ادامه رشد ارگانیک است. “

این مدل برای علاقه ما کمی جعبه سیاه است ، اما همانطور که مدام می گوییم ، افزایش حقوق ، افزایش است. اگر می خواهید به ما کمک کنید کد جبران خسارت Wheeler Trigg O’Donnell برای سایر سالهای کلاس را بشکنیم ، لطفاً برای ما ایمیل بفرستید. مطمئناً شما را ناشناس نگه می داریم.

ما به نکات شما وابسته ایم تا در کنار این موارد باشید. بنابراین هنگامی که شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً به ما پیام دهید (646-820-8477) یا به ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] مسابقات”). لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را درج کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را ارسال کنید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید در هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدارهایی است که ما نیز برای اعلان حقوق استفاده می کنیم) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای پاداش ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام هیچ کاری ندارید. در عرض چند دقیقه پس از هر اعلامیه پاداشی که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


استاسی زارتسکیاستاسی زارتسکی سردبیر ارشد در بالای قانون است ، جایی که از سال 2011 کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا در صورت تمایل پست الکترونیک با هر گونه راهنمایی ، س questionsال ، نظر یا انتقاد. می توانید او را دنبال کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید لینکدین.

آدرس ایمیل خود را برای ثبت نام در هشدارهای افزایش پاداش و حقوق ATL وارد کنید.

logo-footer