Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

دادخواست جدیدی که هفته گذشته تشکیل شد ، دو وکیل در Littler را به آگاهانه نقض مالکیت معنوی دیگران متهم کرده است. مرکز انطباق با محیط کار (CWC) ، یک سازمان فقط برای اعضا ، در این سازمان ها می گوید شکایت سهامداران لیتلر ، لنس گیبونز و مدیر اصلی کریس گوکتورک به طور نامناسبی به مواد CWC دسترسی پیدا کرده و از آنها به عنوان پایه ارائه مشتری خود استفاده کردند.

همانطور که در پرونده ثبت شد ، هر دو گیبونز و Gokturk قبلاً در CWC کار می کردند – به ترتیب به عنوان دستیار مشاور عمومی و مشاور ارشد CWC برای راه حل های انطباق – و آگاه بودند که شرکت های حقوقی به طور خاص از عضویت CWC منع شده اند (برای اجازه دادن به اعضای مکالمه صریح و صریح در مورد موارد انطباق محل کار و جلوگیری از دسترسی شرکتها به اطلاعات اختصاصی CWC). با وجود این ، CWC ادعا می کند که وکلای Littler بارها و بارها به مواد فقط اعضا دسترسی داشته اند:

“مقیاس و دامنه این رفتار غیرقانونی از آدرس IP Littler فوق العاده بود. در طی حدود هفده (17) ماه حداقل در نوامبر 2018 ، از سرورهای متهم Littler برای به دست آوردن غیرقانونی مواد سایت فقط اعضای CWC تقریباً چهارصد چهل و دو (442) بار استفاده شد. “

مانند گزارش شده توسط Law.com ، این ادعا مانع دسترسی وكلا به مواد CWC و سپس استفاده از آنها برای اهداف خود نمی شود:

با این وجود ، گیبونز گویا به یک مشتری Littler و یک عضو CWC گفته است که برای دسترسی به یک یادداشت CWC خاص نیاز به دسترسی به رمز عبور CWC مشتری دارد. در عوض ، گیبونز در طی ماه ها به تعداد قابل توجهی از مطالب دسترسی پیدا کرد و پس از تغییر رمز ورود مشتری را با توجه به درخواست چندین بار درخواست کرد.

گیبونز و گوكتورك سپس ادعا كردند كه از این مطالب برای تهیه سخنرانی های شخصی خود برای مشتری استفاده كرده و اعلامیه های حق چاپ CWC را حذف كرده و اخطار حق چاپ خود لیتلر را جایگزین كرده اند.

لیتلر در مورد این ادعاها بیانیه ای ارائه داد که هرگونه اطلاع از ادعاها را رد می کند (علاوه بر این ، بر اساس نگاهی به وب سایت شرکت ، به نظر می رسد گیبونز دیگر در شرکت نیست):

سخنگوی شرکت روز دوشنبه گفت: “لیتلر حقوق مالکیت معنوی را ارزش و احترام می گذارد و ما انتظار داریم وکلای ما نیز همین کار را انجام دهند.” “این شرکت در زمان اقدامات ادعایی هیچ اطلاعی نداشته است. به محض آگاهی از اوضاع ، ما تحقیق را آغاز کردیم و براساس یافته های خود بلافاصله اقدام کردیم. از آنجا که این یک موضوع دادرسی است و در حال انجام است ، ما نمی توانیم هیچ توضیح دیگری ارائه دهیم. “

اما این شاید برای خارج شدن آنها از تبعات قانونی کافی نباشد. در این شکایت ادعا می شود که شرکت به اندازه کافی برای جلوگیری از نقض موارد زیر عمل نکرده است:

“متهم Littler در اجرای کنترل های مناسب و محافظات منطقی از جمله بهترین روشها برای کارفرمایان برای جلوگیری از سو m استفاده مکرر و گسترده مالکیت معنوی CWC توسط متهم گیبونز و متهم Gokturk ، به همراه احتمالاً سایر کارمندان ، برای مدت زمان قابل توجهی” ، شکایت گفت.

این شکایت دو مورد نقض حق نسخه برداری ، دو مورد نقض قانون کلاهبرداری و سوuse استفاده رایانه ای ، یک فقره کلاهبرداری و یک مورد تغییر اطلاعات مدیریت حق چاپ را ادعا می کند.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer