Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

این حتی از حقوقدانان بسیار موفق نیز خودداری می کند: “کاش من طرف تجارت باشم.”

بیش از یک انگیزه می تواند زمینه ساز این احساسات باشد. شانس کسب درآمد بیشتر به عنوان بخشی از درخواست تجدیدنظر مطرح می شود ، به ویژه اگر وکیل از مشتری موفقی موفق به عنوان مرجع استفاده کند. اما فراتر از پول ، وکلائی که سودای یک کار تجاری را دارند غالباً مفهوم مدیریت P&L را به خود جلب می کنند. به عبارت دیگر ، آنها ایده مسئولیت یک کار تجاری و کنترل سرنوشت خود را دوست دارند.

مسئله این است که ، اگر یک شریک Biglaw هستید ، در حال حاضر یک کسب و کار را اداره می کنید: عمل شما. ممکن است چنین احساسی نداشته باشد. شاید شما به شریک مدیر شرکت خود به عنوان شخصی که تجارت را اداره می کند ، نگاه کنید و نسبت به آن رهبر ، احساس می کنید که استقلال مدیریت زیادی ندارید. اگر این دیدگاه شما باشد ، ممکن است ارزش این را داشته باشد که بیشتر مشتریان در “بخش تجاری” با تصمیماتی که بالاتر از هرم ساخته شده محدود شده اند. همه آنها مدیر عامل نیستند. بسیاری از آنها رهبران بخشهایی هستند که در ساختار سازمانی وسیع تری فعالیت می کنند و مدیریت P&L را که فقط یکی از اجزای یک کل بزرگتر است ، مدیریت می کنند.

اما بهترین تشبیه برای شرکای شرکت حقوقی مربوط به یک بخش شرکتی نیست. این به یک حق رای دادن است. یک شریک شرکت حقوقی در واقع صاحب امتیاز است. در نگاه اول ، به نظر می رسد اداره یک بازار سرمایه با مدیریت یک رستوران فست فود بسیار متفاوت است. اما اگر تفاوت های سطحی را کنار بگذارید ، شباهت های اساسی وجود دارد.

در یک مدل حق رای دادن ، صاحب امتیاز بسیاری از جزئیات عملکرد حق امتیاز را تعیین می کند. صاحب امتیاز از طریق مبارزات بازاریابی برند را در تصور عمومی تعریف می کند. منوی محصولات فروخته شده در امتیازات را کنترل می کند. این امر بر طراحی و ساخت فروشگاه ها نظارت می کند تا ظاهر و احساس مشترکی در بازارهای تجاری داشته باشد. و دستورالعمل ها و آموزش هایی را برای اطمینان از تجربه ثابت مشتری ارائه می دهد.

اما اگرچه گزینه های گسترده استراتژیک و طراحی در درجه اول حوزه حق رای دهنده است ، صاحب امتیاز عملکرد واقعی تجارت را کنترل می کند و در نهایت موفقیت آن را تعیین می کند. مسئولیت های صاحب امتیاز شامل استخدام کارمندان و نظارت بر کار آنها ، ایجاد اعتبار حق رای در جامعه ای است که در آن خدمت می کند و پیگیری دقیق عملکرد حق رای دادن نسبت به معیارهای صنعت برای شناسایی فرصت های بهبود.

مدیریت یک شرکت حقوقی ، مانند یک حق رای دهنده ، متولی اصلی نام تجاری است که شرکای شرکت تحت آن خدمات خود را ارائه می دهند. شریک مدیر یا کمیته مدیریت تعیین می کند که شرکت در کدام زمینه های عملی رقابت خواهد کرد ، شرکایی را انتخاب می کند که ارائه خدمات را در آن مناطق عملیاتی هدایت می کنند و سیاست ها و هنجارهای فرهنگی گسترده ای را که بنگاه فعالیت می کند تعیین می کند.

برای اطمینان ، اینها همه تصمیمات مهم هستند. اما موفقیت در کسب و کار شرکت در نهایت به رضایت مشتری بستگی دارد و این به مهارت مدیریت شرکای فردی بستگی دارد. به عنوان یک شریک ، وظیفه شما این است که مسائل را به وجود آورید و آنها را به گونه ای اجرا کنید که انتظارات مشتری برآورده شود یا از آنها فراتر رود.

مانند یک صاحب امتیاز ، شما مسئول عمل خود هستید و در اصل با تلاش مستقیم شما رشد خواهد کرد. این شما هستید که باید از آنجا بیرون بروید و با اعضای با نفوذ جامعه تعامل داشته باشید و این اطمینان را به شما می دهد که تیم همکارانی که تحت هدایت شما کار می کنند با انگیزه و تجهیزات لازم برای تحقق وعده های شما به مشتریان عمل می کنند. شما باید مانند یک صاحب امتیاز کوشا ، عملکرد خود را نسبت به دیگران کنترل کنید ، نقاط قوت و ضعف نسبی آن را حساب کنید و از بینش هایی که می تواند برای بهبود مستمر استفاده شود ، استفاده کنید. نیازی نیست که به سمت “تجارت” بروید. شما در حال حاضر در آن هستید.


اد توجه داشته باشید: این آخرین قسمت از مجموعه ارسال های از است پیوند جانبی تیمی از همکاران متخصص مایکل آلن مدیر عامل شرکت Lateral Link است. او در دفتر لس آنجلس مستقر است و منحصراً در جلسات شریک و مشاوران عمومی برای شرکت ها و شرکت های برتر تمرکز دارد. او پیش از تأسیس Lateral Link در سال 2006 ، به عنوان وكیل در Gibson ، Dunn & Crutcher LLP و Irell & Manella LLP كار می كرد. مایکل قبل از اینکه مدرک JD خود را از دانشگاه حقوق هاروارد کسب کند ، از دانشگاه کالیفرنیا ، سان دیگو فارغ التحصیل شد.


لینک جانبی یکی از بالاترین رتبه ها در زمینه استخدام های حقوقی بین المللی است. با بیش از 14 دفتر در سراسر جهان ، Lateral Link در قراردادن وكیل در معتبرترین شركتها و شركتهای حقوقی در جهان تخصص دارد. Lateral Link با مدیریت وکلای سابق از مدارس عالی حقوق ، رسم استخدام وکلا برای اجرای جهش های جانبی وکلا را دارد. کلیک اینجا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما

logo-footer