Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

هر سال در این زمان شروع به آماده سازی برای هفته نامه قانونی کنفرانس در شهر نیویورک. برای کسانی که با Legalweek آشنا نیستند ، این یک کنفرانس بزرگ فناوری حقوقی است که هر ساله توسط American Lawyer Media برگزار می شود و به طور معمول شرکت کنندگان را از وکلای دادگستری گرفته تا کارمندان IT ، که در درجه اول از شرکت های بزرگ حقوقی هستند ، جذب می کند. این دارای چندین آهنگ آموزشی است که بر روی موضوعات مختلف فناوری حقوقی ، از جمله eDiscovery ، مدیریت دانش ، مدیریت سوابق ، مدیریت پروژه ، مدیریت ریسک ، دستگاه های تلفن همراه و محاسبات ، رایانش ابری و هوش مصنوعی تمرکز دارد.

من بیش از یک دهه است که به عنوان مطبوعات در این کنفرانس شرکت کرده ام و متوجه شده ام که این یک روش عالی برای شبکه سازی و درک چگونگی تغییر چشم انداز فن آوری قانونی در سال آینده است.

البته ، 2021 یک جانور متفاوت است. به دلیل همه گیری ، Legalweek در حال مجازی شدن است و در طول سال برگزار می شود. جلسات هفته آینده اولین دور از رویداد یک ساله است.

همانطور که خوانندگان عادی این ستون می دانند ، من سیستم عامل های کنفرانس مبتنی بر avatar را ترجیح می دهم. اما برای Legalweek ، یک استثنا قائل می شوم. من به آن عکس می دهم و امیدوارم که پلتفرم کنفرانس مجازی که توسط کنفرانس مورد استفاده قرار گرفته است مسدود نشود ، که این مورد در کنفرانس های مستقر در بزرگنمایی که تاکنون شرکت کرده ام ، بوده است. هفته آینده خواهیم دید که چگونه پیش خواهد رفت.

در همین حین ، وقتی خودم را برای کنفرانس آماده می کنم ، موضوعات روابط عمومی غرفه داران کنفرانس به صندوق ورودی ایمیل من سرازیر می شود و من در حال تصمیم گیری هستم که تاکنون کدام یک از آنها به من علاقه دارند. از میان این زمینه ها ، یکی از ایمیل های قبلی LexisNexis در مورد ابزار تجزیه و تحلیل دادرسی نظر من را جلب کرد. من دیروز با نمایندگان LexisNexis ملاقات کردم تا در مورد چگونگی افزودن یک ابزار تجزیه و تحلیل دادرسی به Lexis + بیشتر بدانم و آن را در حین نمایش ببینم.

در آغاز نمایش ، من با کارل هریس ، مدیرعامل Lex Machina و Wade Malone ، مدیر محصول در Lex Machina صحبت کردم. آنها توضیح دادند که چگونه برخی از ابزارها و داده های تجزیه و تحلیل Lex Machina اکنون در پلتفرم تحقیقاتی LexisNexis ، Lexis + گنجانده شده است. من فهمیدم که LexisNexis دسترسی کامل به Lex Machina را به عنوان اشتراک جداگانه ارائه می دهد ، اما تجزیه و تحلیل دادرسی سطح بالا که از Lex Machina تهیه شده است اکنون بدون هزینه اضافی برای مشترکین + Lexis در دسترس است.

نتیجه نهایی این است که مشترکان Lexis + همچنان به ابزار تحقیق قانونی ، راهنمایی های عملی و تجزیه و تحلیل مختصر دسترسی دارند – و اکنون تجزیه و تحلیل دادرسی به این ترکیب اضافه شده است. این ابزارهای جدید تجزیه و تحلیل دادرسی برای مشترکین Lexis + به عنوان بخشی از فرآیند جستجوی معمول قابل دسترسی است و همچنین با استفاده از قابلیت “ابزارهای سریع” نیز می توان به آنها دسترسی داشت. مشترکان Lexis + همچنین یک “ابزار مقایسه” در دسترس دارند که به کاربران امکان مقایسه مجموعه داده ها برای قضات ، وکلای دادگستری و دادگاه های خاص را می دهد.

نحوه کار این است که مشترکان Lexis + قادر به جستجوی تجزیه و تحلیل در دادگاه ها ، قضات ، وکلا یا دفاتر حقوقی هستند. هنگامی که جستجوی نام قاضی ، دفتر حقوقی ، نام وکیل یا دادگاه را جستجو کردید ، نتیجه هایی برای شما فراهم می شود که شامل تعداد پرونده های رسیدگی شده به طور کلی ، تعداد پرونده های رسیدگی شده از گروه های خاص (به عنوان مثال ، قراردادها یا املاک و مستغلات) ، مبلغ خسارت اعطا شده و موارد دیگر. این پایگاه داده شامل تمام دادگاه ها و قضات فدرال ، همراه با برخی از داده های دادگاه های ایالتی ، اغلب از کلانشهرهای بزرگتر کشور است. آنها به من توصیه کردند که در آینده قصد دارند به گسترش حوزه های قضایی اضافی بپردازند.

نکته مهمی که باید از آن آگاهی داشت این است که تجزیه و تحلیل ارائه شده به اندازه عمق آن چیزی نیست که اگر شرکت شما در Lex Machina نیز مشترک شود. بنابراین اگرچه می توانید داده ها را زیر و رو کنید ، اما گاهی اوقات در یک صفحه “مسطح” خاتمه می یابد که به شما امکان دسترسی به سطح بعدی داده ها را نمی دهد. به عنوان مثال ، اگر یک قاضی خاص را جستجو کنید و نتایج نشان دهد که قاضی در طول سال گذشته 500 پرونده جنایی را اداره کرده است ، هنگامی که روی شماره “500” کلیک می کنید ، شما را به صفحه ای می رساند که از نمودار پرونده های مربوط به سال گذشته که تعداد موارد کیفری معلق را در دفتر قاضی سال نشان می دهد. این یک صفحه مسطح است ، به این معنی که شما قادر به تعامل بیشتر با هیچ یک از داده های آن صفحه نیستید ، مگر اینکه در Lex Machina نیز مشترک باشید.

حتی با این محدودیت ، اطلاعات ارائه شده برای وکلا فوق العاده مفید است. تجزیه و تحلیل دادرسی ابزاری خارق العاده و ضروری برای وکلائی است که به دنبال رقابت هستند ، زیرا آنها بینش های ارزشمندی را ارائه می دهند که می تواند برای هدایت پرونده و کمک به دادخواهان در تصمیم گیری های استراتژیک و تحصیل کرده در طول دوره مورد استفاده قرار گیرد. به همین دلیل ، حتی با محدودیت های آن ، بدون شک اضافه شدن این قابلیت به Lexis + برای مشترکان آن خوشایند است.


نیکول بلک راچستر ، وکیل نیویورک و مدیر روابط تجاری و اجتماعی در مورد من، نرم افزار مدیریت عمل مبتنی بر وب. او بوده است وبلاگ نویسی از سال 2005 ، نوشته شده است ستون هفتگی برای Daily Record از سال 2007 ، نویسنده است رایانش ابری برای وکلا، نویسندگان مشترک رسانه های اجتماعی برای وکلا: مرز بعدی، و نویسندگان مشترک قانون کیفری در نیویورک. او به راحتی از پتانسیل ابزارهای روشن و براق فناوری همراه با غذای خوب و شراب منحرف می شود. می توانید او را از طریق توییتر دنبال کنید nikiblack و می توان در او تماس گرفت [email protected].

logo-footer