Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از الکس وونگ / گتی ایماژ)

جایی جان بولتون سبیل خود را می پیچد و دیوانه وار می خندد.

دیروز دولت بی سر و صدا خود را کنار گذاشت کت و شلوار علیه مشاور امنیت ملی سابق به دلیل آشکار کردن “اطلاعات طبقه بندی شده” در وی کتاب پرفروش (پیوند وابسته) “اتاقی که در آن اتفاق افتاد” با کثیف کردن زمان حضور خود در کاخ سفید ترامپ. بولتون می خواهد پیش پرداخت 2 میلیون دلاری خود را – یا آنچه پس از آن پس از پایان دادن به پرداخت چارلز کوپر – باقی مانده است ، حفظ کند و دیگر به دلیل گفتن “معامله مواد مخدر” ترامپ برای اخاذی رئیس جمهور اوکراین به جو بایدن ، رئیس جمهور اوکراین را به خطر می اندازد .

و دولت مجبور نیست دقیقاً توضیح دهد که چگونه مایکل الیس ، دستیار سابق Devin Nunes در کمیته اطلاعات مجلس ، پیدا کردن یک قایق از مطالب کاملاً محرمانه را در دست نوشته های بولتون پس از الن نایت ، افسر بازبینی شغل منصوب به کتاب ، پیچید. ، آن را برای انتشار پاک کرده بود. الیس داشت آموزش را تمام نکرده در مورد چگونگی شناسایی مطالب طبقه بندی شده در زمانی که وی دست نوشته های بولتون را علامت گذاری کرده است و به نظر می رسد برخی از مطالب موجود در آن را به صورت عقب گرد طبقه بندی کرده است ، اما پس از پایان تکالیف ، الیس با خودش موافقت کرد که کتاب بولتون پر از اسرار است.

و در حالی که به نظر می رسید قاضی منطقه ای ایالات متحده رویس لمبرت اظهارات دولت را پذیرفته است که کتاب بولتون حاوی اطلاعات طبقه بندی شده ای است که ممکن است با افشای آن به امنیت ملی آسیب برساند ، او چراغ سبز را برای کوپر آغاز کرده بود تا الیس و نایت را برکنار کند ، تصمیمات داخلی شورای امنیت ملی دقیقاً تحت نوع موشکافی آن بچه های NatSec بیشتر از همه متنفر هستند.

مجله نیویورک تایمز گزارش ها که Garland DOJ هفته ها در حال مذاکره برای خارج شدن از این آشفتگی به جا مانده از بیل بار بوده است. این اداره قبلاً دفع کرده بود کت و شلوار حتی مسخره تر علیه استفانی وینستون ولکوف برای نوشتن کتابی متوسط ​​در مورد بهترین دوست خود برای هرگز ملانیا. و با شرط یک جمله برکناری که دیروز با شکایت بولتون مطرح شد ، خود را از بحث عمومی دیگری پیرامون دقیقاً نحوه سرکشی قبلی اشغالگر کاخ سفید به DOJ در مورد دشمنان شخصی ترامپ خارج می کند.

ترامپ در یکی از توییت های توهین آمیز درباره کارمند سابق خود گفت: “شسته شده جان کولپستر جان بولتون یک زندگی کم است که باید در زندان باشد ، پول توقیف شده برای انتشار ، برای کسب سود ، اطلاعات کاملاً طبقه بندی شده”.

“بولتون قانون را زیر پا گذاشت و بخاطر این کار او را فراخوانده و سرزنش کردند ، و قیمت بسیار زیادی برای پرداخت آن دارد. او دوست دارد به مردم بمب بیندازد و آنها را بکشد. حالا او بمب هایی به او پرتاب خواهد کرد! ” او در دیگری به اوج خود رسید.

بنابراین اکنون DOJ از ابتذال این استدلال که فرآیند طبقه بندی بسیار غیر معمول و ادعای بعدی علیه بولتون هیچ ارتباطی با فشار بسیار عمومی کاخ سفید برای پرتاب بمب به NSA سابق ندارد ، در امان مانده است.

بولتون شرط گذاشت که بایدن برنده شود ، و تمام این تجارت ناخوشایند از بین می رود ، و او حق داشت. مرد سبیل دوباره سوار می شود!

بخش دادگستری به تحقیقات و دادخواست کیفری درباره کتاب جان بولتون پایان داد [NYT]
ایالات متحده علیه بولتون [Docket via Court Listener]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer