Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اد توجه داشته باشید: این آخرین قسمت از مجموعه ارسال های مادرانه در حرفه وکالت ، با مشارکت دوستان ما در است MothersEsquire. Dawn Gile به صفحات ما خوش آمدید. کلیک اینجا اگر می خواهید به MothersEsquire اهدا کنید.

“این خبر خوبی برای همسران نظامی است که با خدمت در ارتش و قانون از خانواده و کشور خود حمایت می کنند.” اینها اظهارات رید لارسن ، رئیس وکلای ایالتی آیداهو بود ، زمانی که آیداهو به اولین ایالت در سال 2012 تبدیل شد که قانون پذیرش وکیل همسر نظامی را تصویب کرد. این خبر مهیج که پس از چندین ماه نامه نگاری و گفتگو با ذینفعان مختلف به اوج خود رسید ، یک شبه اتفاق نیفتاد و در خلا occur رخ نداد. قانون پذیرش همسر نظامی آیداهو به دلیل وکالت سخت و هماهنگی مردمی توسط داوطلبان شبکه JD همسر نظامی (MSJDN) ، سازمانی که 10 سال پیش توسط وکلای همسر نظامی تأسیس شد و از ناکامی در حرفه حرفه ای خود ناامید شد ، در حالی که همسر عضو خدمت خود را از ایالتی به ایالت دیگر دنبال می کرد. از زمان تاسیس MSJDN ، 42 حوزه قضایی نیز مقررات مشابهی را تصویب کرده اند، شناختن فداکاری های همسران نظامی.

سبک زندگی نظامی معمولاً به این معنی است که یک عضو وظیفه باید هر دو سال یکبار به یک ایستگاه وظیفه جدید برود ، و خانواده عضو خدمت نیز همیشه به دنبال او باشند. برای وکلای همسر نظامی که اکثراً از زنان تشکیل شده اند ، این اقدامات معمولاً نیاز به ارزیابی این دارد که آیا باید بسته شود و کار خود را در یک ایالت رها کنند تا به کشور دیگری بروند که ممکن است مجوز آن را نداشته باشند یا اینکه جدا از همسر خود بمانند و زندگی کنند. شغل خود را حفظ کنند بیشتر وکلای همسر نظامی دارای فرزندان خردسال نیز هستند و با توجه به اینکه اغلب در شهرها و شهرهای جدید به دور از شهر خود و خانواده بزرگ زندگی می کنند ، فاقد پدربزرگ و مادربزرگ ، خاله ، دایی یا پسر عموی نزدیک هستند که بتواند به مراقبت از کودکان کمک کند. این ناامیدی ها را با همسری که به طور مستمر در حال اعزام است ترکیب کنید و هزینه های گزاف مجبور شدن بارها و بارها برای یک بار دیگر در یک آزمون وکالت را انجام دهید ، و می توانید ببینید که چرا بسیاری از وکلای همسر نظامی بیکار یا کم کار هستند. این عقب ماندگی ها مسئله امنیت ملی را ایجاد می کنند زیرا بسیاری از اعضای خدمت به دلیل ناسازگاری سبک زندگی نظامی با مشاغل حرفه ای همسرانشان ، خدمت سربازی را ترک می کنند. به دلیل حمایت از MSJDN ، وکلای همسر نظامی بیشتر توانسته اند به وکالت ادامه دهند ، در نهایت خانواده ها را در کنار هم نگه داشته و اعضای خدماتی با کیفیت را در نیروهای مسلح خود حفظ کنند.

از زمان تأسیس ، ماموریت MSJDN این بوده است که نه تنها طرفدار مجوز اسکان برای همسران نظامی باشد بلکه همچنین به عنوان شبکه ای برای حمایت از وکلای همسر نظامی با ارائه آموزش های توسعه حرفه ای ، فرصت های شغلی معنادار و در بعضی مواقع گوش شنوا و دلگرم کننده باشد. تشویق همسران دیگری که “آن را دریافت می کنند”. طی 10 سال گذشته ، عضویت MSJDN به بیش از 1000 عضو و طرفدار افزایش یافته است.

تمرکز MSJDN همچنین به سایر برنامه ها برای حمایت از اعضای آن و همچنین جامعه نظامی گسترش یافته است. به عنوان مثال ، یکی از بزرگترین چالش هایی که وکلای همسر نظامی با آن روبرو هستند ، ایجاد حرفه در مواجهه با بی ثباتی جغرافیایی است. غالباً ، وکلای همسر نظامی هنگام ورود به ایستگاه وظیفه جدید یا گرفتن شغلی که بیش از حد صلاحیت خود را دارند ، دست از کار می کشند. برای کمک ، MSJDN شرکای شرکت های حقوقی و حقوقی را که ارزش استخدام وکلای همسر نظامی انعطاف پذیر و مدبر را تشخیص می دهند ، شناسایی می کند و از طریق انتشارات ، تابلوی مشاغل و رویدادهای خصوصی استخدام ، این شرکا را با اعضای MSJDN مرتبط می کند. این برنامه – صفحه اصلی به استخدام – یک داستان موفقیت آمیز بوده است زیرا MSJDN 24٪ در افرادی که از طریق شبکه شغل پیدا کرده اند افزایش یافته است.

برای حمایت بیشتر از شغل وكیل همسر نظامی ، كنفرانس سالانه توسعه حرفه ای MSJDN ، “ایجاد حرکات صحیح” ، به وكیلان همسر نظامی الهام و راهنمایی می دهد تا آنها در مشاغل قانونی فعالیت كنند. اگرچه به طور معمول به صورت شخصی ، کنفرانس سال گذشته عملاً برگزار شد و منجر به سه برابر مشاركت در حد معمول خود شد و با هیجان ، بانوی اول خانم دکتر جیل بایدن ، قهرمان اشتغال همسر نظامی را به عنوان سخنران اصلی خود در نظر گرفت.

MSJDN همچنین از طریق خدمات حقوقی pro bono به جامعه نظامی باز می گردد. MSJDN عدالت برای خانواده های نظامی برای ارتباط خانواده های طلای ستاره – خانواده های اعضای خدمات افتاده – با خدمات حقوقی از طریق مشارکت با برنامه کمک به تراژدی برای بازماندگان. در سال 2020 ، MSJDN با افتخار همکاری جدیدی را با شبکه سرپرست کهنه سربازان ارتش سرخ سرخ آمریکا برای ارائه خدمات حقوقی رایگان به جانبازان مجروح و خانواده های آنها انجام داد. دادگستری برای خانواده های نظامی از بدو تأسیس تاکنون به بیش از 250 مشتری کمک کرده و خدمات حقوقی دارای صلاحیت فرهنگی را به این جمعیت مهم ارائه می دهد.

در 10 سال فعالیت خود ، MSJDN پیشرفت چشمگیری داشته و از راهی که پیش رو دارد هیجان زده است زیرا همچنان متعهد به شفاف سازی مسیرهای شغلی معنادار و پاداش آور برای وکلای همسر نظامی است. برای پشتیبانی از MSJDN ، به آدرس مراجعه کنید وب سایت MSJDN برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه نویسی و ابتکارات خود در طول سال.


داون گیل علاوه بر اینکه همسر ارتش و مادر سه دختر است ، یک وکیل دارای مجوز و دارای یک دادخواست فعال است. داون پس از چند سال عضویت در هیئت مدیره این شبکه ، در حال حاضر به عنوان رئیس جمهور بلافاصله گذشته در شبکه همسر ارتش JD فعالیت می کند. داون همچنین با MacDonald Law Group ، LLC شریک است ، جایی که تمرینات وی بر دفاع پیچیده از دعاوی مدنی متمرکز است. فارغ التحصیل دانشکده حقوق دانشگاه لویولا شیکاگو و دانشگاه راکفورد ، داون در وکالت در ایلینویز ، مریلند و ناحیه کلمبیا پذیرفته می شود. او از گذراندن وقت با خانواده در خانه آنها در مریلند و داوطلب شدن در جامعه خود لذت می برد.

logo-footer