Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

ماه آگوست است و این به معنی چیزهای زیادی است ، اما برای افزایش 2L به معنای شروع فصل مصاحبه است. بله ، کمی مصلحت است که فرایند مصاحبه را برای شغلی که در پایان 2L سال قبل از شروع سال تحصیلی دارید آغاز کنید ، اما این برای شما دانشکده حقوق است. (COVID باعث ایجاد یک اشتباه در برنامه شد ، اما امسال به برنامه عادی باز می گردد.)

با شروع فصل مصاحبه جدید ، لازم به یادآوری است که همه چیز می تواند بسیار بسیار اشتباه پیش برود. نه اینکه من سعی می کنم شما را تحت تأثیر قرار دهم یا هر چیز دیگری ، اما بله ، در آنجا سخت است. به هر حال ، آلیسون گرین از از مدیر بخواهید در حال جمع آوری داستانهایی از مرگ و میر در محل کار است ، و یک داستان از مصاحبه دانشکده حقوق به هم ریخته است که بسیار حیرت انگیز است. انصافاً ، در داستان بیشتر مصاحبه کننده است که بیش از حد ابراز همدردی می کند ، اما ، برای هیچ کس ظاهر خوبی نیست.

نگاهی بیاندازید:

“در دوران تحصیل در دانشکده حقوق ، من برای یک پست تابستانی در وزارت دادگستری ایالت مصاحبه می کردم. من و مصاحبه ام واقعاً دلسرد نمی شدیم و فکر می کنم هر دوی ما می توانستیم احساس کنیم … هیچ چیز وحشتناکی در حال رخ دادن نبود ، اما انرژی کاهش یافته بود و ما واقعاً ارتباط چندانی نداشتیم.

در انتهای رزومه خود ، اضافه کرده بودم که کتابی منتشر کرده ام ، بنابراین مصاحبه کننده به عنوان راهی برای ایجاد دوستی به من گفت که او نیز نویسنده است. من هیجان زده بودم که ما وجه اشتراک داریم ، بنابراین پرسیدم چه ژانری است. او مکث کرد ، با خجالت خندید ، سپس با اشاره به تصاویری از جلد کتاب با نیم تنه مردانه بدون پیراهن روی تابلوی اعلانات پشت سرش اشاره کرد. او گفت: “خوب ، من عاشقانه می نویسم … اروتیکا …” یک مکث طولانی وجود داشت ، زیرا او سعی می کرد راه خود را برای توضیح نادیده بگیرد ، اما از آنجایی که من همچنان لبخند می زدم و سرم را تکان می دادم ، چیزی که او در نهایت به هم ریخت ، “من جنس همجنسگرا می نویسم ‘

از آنجایی که می توانستم بگویم او فوراً از خودش ناراحت شد ، و می خواستم او بداند که اوضاع خوب است زیرا من خودم از یک عشق شهوانی خوب لذت می برم و نمی خواستم به نظر برسد که من در مورد جنبه M/M آن قضاوت می کنم ، با جدیت پاسخ داد: “این نوع مورد علاقه من است!”

و هنگامی که او از تعجب خندید و صورت خود را با دستانش پوشاند ، من دو برابر کردم: ‘نه ، جدی! این است!'”

شهر ییک

می توانید سایر داستانهای مرگبار (هرچند مرتبط با قانون) را در آنجا مشاهده نکنید از مدیر بخواهیدبه

آیا داستان مصاحبه ای به همان اندازه شرم آور دارید که می توانید به اشتراک بگذارید؟ اگر زنده ماندید یا شاهد یک داستان ترسناک در عمل بودید ، به ما اطلاع دهید. تو می توانی آن را برای ما ایمیل کنید (عنوان موضوع: “داستان ترسناک مصاحبه”) یا به ما پیام دهید (647-820-8477). شاید داستان شما دیگران را دلداری دهد.


کاترین روبینو ، ویراستار ارشد در فوق قانون ، میزبان پادکست Jabot، و میزبان مشترک مانند یک وکیل فکر کنیدبه راهنمای ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفاً با او ارتباط برقرار کنید. با خیال راحت ایمیل بزنید او با هر گونه راهنمایی ، س questionsال یا نظر ، و او را در توییتر دنبال کنید (@Kathryn1)

logo-footer