Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

تا حدود یک سال پیش ، من از انتخاب لباس هایی که می خواهم برای کار بپوشم لذت می بردم ، دقیقاً مطمئن شدم که لباس های من با جواهرات و کیف دستی من مطابقت دارد. بعضی اوقات ، وقتی کیف دستی جدیدی تهیه می کردم ، تمام لباسم را دور کیف دستی می ساختم.

در مجموع ، این یک تفریح ​​لذت بخش بود زیرا من معتقدم اگر خوب لباس بپوشید ، به خوبی به مسائل نیز رسیدگی خواهید کرد. بعلاوه ، وقتی احساس می کنید ظاهری خوب و حرفه ای دارید ، با اعتماد به نفس و مجهزیت بیشتری می توانید از تمام دانشکده های خود به طور ماهرانه استفاده کنید. این کلید تصمیم گیری سریعتر و بهبود گردش کار است.

شاید من فقط سعی می کنم زمانی را که صرف کارهای کوچک از این دست می کنم توجیه کنم.

با این وجود ، COVID-19 آچار را به داخل چرخ دنده ها انداخت و با اطمینان پیاده روی من را در محل کار متوقف کرد و لباس های جذاب من را با راحتی شلوار عرق و تی های گشاد جایگزین کرد ، ظاهری که گاه گاهی گناه همه ما را دارد. .

با وجود این ، من مصمم بودم که چیزی به اندازه همه گیر جهانی جلوی من را نگیرد. من مدیر عامل یک استارت آپ حقوقی فناوری هستم. ما هرگز با عقب نشینی روبرو نمی شویم ، فقط با تنظیمات روبرو می شویم.

وقتی فهمیدم که قفل مسکن کمی بیشتر از آنچه در ابتدا انتظار داشتم خواهد بود ، تصمیم گرفتم سرمایه گذاری طولانی مدت در املاک و مستغلات انجام دهم.

بله ، من اکنون مجموعه کاملی از مکان ها را در اختیار دارم.

فقط تا حدی شوخی می کنم چون چنین احساسی داشتم ، اما تمرکزم روی یافتن بهترین و با کیفیت ترین قطعات “املاک غیر واقعی” بود. نمی گویم “غیر واقعی” است ، زیرا متأسفانه یک دارایی بی نهایت بزرگ است.

این یک ملک واقعی نیست – فقط آن است دارد خواص من وقت و تلاش خود را صرف یافتن بهترین زمینه های بزرگنمایی در فضای خانه کردم. من تقریباً 30 زمینه مختلف مجازی برای تکمیل لباس خود مجموعه ای ایجاد کرده ام که تقریباً برای هر روز از ماه زمینه ای به من می دهد.

املاک و مستغلات بخش بزرگی از اوراق بهادار سرمایه گذاری مالی مردم را تشکیل می دهند زیرا در گذشته بازار بسیار آرزویی با بازدهی خوب بوده است. برای من ، املاک غیر واقعی بخشی از نمونه کارهای سرمایه گذاری شخصی من است (نه از نظر مالی شخصی ، بلکه از نظر سرمایه گذاری در رفاه شخصی من). بازده آن به شکلهای شادی است و شادی یک بازار بسیار پرسود است. مردم در جستجوی شادی ، همه کارها را انجام می دهند.

همانطور که چاک پالانیوک گفت ، “در هر کاری که انتخاب می کنید شادی پیدا کنید. هر شغل ، رابطه ، خانه … این مسئولیت شما است که آن را دوست داشته باشید ، یا آن را تغییر دهید. “

در سال 2020 ، من یک اتاق مجازی متفاوت برای هر نوع روحیه ، لباس و مناسبت به دست آورده ام – سپس برای اینکه ایمن باشم آن را سه برابر کردم. آنچه که به عنوان یک ایده دمدمی مزاج آغاز شد ، به موضوعی تبدیل شد که من در آن هم غرور و هم لذت پیدا کردم. من اطمینان حاصل کردم که داشتن جلسات آنلاین هرگز باعث برجسته شدن میزان برجسته شدن من نمی شود زیرا من زمینه های خود را با کمد لباس مطابقت داده ام. پیشینه من در مورد من تعریف نمی کند ، اما مطمئناً در برجسته شدن من نقش دارد!

نمی دانم چه چیزی باعث افتخار و شادی شما در سال 2021 خواهد شد؟


Olga V. Mack مدیر عامل شرکت Parley Pro، یک شرکت مدیریت قرارداد نسل بعدی که پیشگام فناوری مذاکره آنلاین است. اولگا از نوآوری های حقوقی استقبال می کند و حرفه خود را به بهبود و شکل گیری آینده قانون اختصاص داده بود. وی متقاعد شده است که حرفه وکالت با استقبال از فناوری حتی قوی تر ، مقاوم تر و فراگیرتر از قبل ظهور خواهد کرد. اولگا همچنین یک مشاور عمومی ، حرفه ای عملیات ، مشاور راه اندازی ، سخنران عمومی ، استاد کمکی و کارآفرین برنده جایزه است. او تاسیس کرد زنان در تخته ها خدمت می کنند جنبشی که از زنان برای شرکت در هیئت مدیره شرکتهای 500 شرکت فورچون حمایت می کند. او تألیف کرد سوار شوید: بلیط خود را به یک صندلی هیئت مدیره شرکت کسب کنید و مبانی امنیت قرارداد هوشمند. می توانید اولگا را در توییترolgavmack دنبال کنید.

logo-footer