Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

حدس بزن ساعت همکاران چیست؟ وقت آن رسیده که مقداری پول – و مقدار زیادی از آن!

با این حال شرکت دیگری تصمیم گرفته است که پاداش پایان سال خود را در مقیاس Cravath به شما اهدا کند ، و این بار هیچ کس دیگری نیست به جز سیمپسون تاچر ، شرکتی که در سال 2019 بالغ بر 1،618،633،000 دلار درآمد ناخالص داشته و آن را در رتبه 15 آخرین AM قرار داده است. رتبه بندی قانون 100.

سیمپسون یکی از معدود شرکت های نخبه ای بود که اوایل پاییز وارد جنگ های پاداش ویژه شد ، ارائه همکاران تا 40000 دلار بر اساس سال کلاس برای “سخت کوشی و پشتکار” آنها در طول بیماری همه گیر ، و اکنون این شرکت در حال باز کردن خزانه خود برای پاداش دادن به همکاران برای “تعهد و سازگاری مستمر” آنها در سال 2020 است.

مقیاس پاداش پایان سال سیمپسون تاچر را می توانید در اینجا مشاهده کنید:

جوایز شرکت در 21 دسامبر پرداخت می شود. به همه تبریک می گویم.

(برای خواندن کامل یادداشت پاداش سیمپسون تاچر به صفحه بعدی بروید.)

همه را بخاطر بسپارید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا از مهمترین به روزرسانیهای جایزه با خبر شویم ، بنابراین در صورت مطابقت شرکت ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] مسابقات”). لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد. با تشکر از همه کمک شما!


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer