Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

Dominion Voting Systems ثبت نام کرد لباس افترا علیه سیدنی پاول ، وکیل “کراکن” دیروز در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای جبران خسارت 1.3 میلیارد دلاری برای اظهارات دروغ که به اعتبار شرکت لطمه وارد کرد و کارکنان آن را در معرض خطر جسمی قرار داد ، اطمینان حاصل کرد که ما در دادگاه علنی نتیجه انتخابات 2020 برای آینده قابل تصور

از طرف مثبت ، ما سرانجام می توانیم از دادخواهی انتخابات 2016 دست بکشیم تا نقره نقره ای باشد!

پاول در یک کنفرانس مطبوعاتی واشنگتن دی سی ، یک گردهمایی سیاسی در جورجیا و یک حمله رعد اسا رسانه ای ، به دروغ ادعا کرد که Dominion در انتخابات تقلب کرده است ، Dominion در ونزوئلا برای تقلب در انتخابات هوگو چاوز ایجاد شده است ، و Dominion رشوه به مقامات جورجیا برای یک قرارداد بدون پیشنهاد »، شکایت آغاز می شود. همه این گفته ها ، مانند بسیاری دیگر از ادعاهایی که پاول در خارج از دادگاه مطرح کرده ، دروغ نادرست است.

به عنوان مثال ، یک نمایشگاه که وارد لباس جورجیا کراکن می شود ، گواهی عدم انطباق و بدون امضا از سازگاری ماشین های Dominion است. در واقع ، تاریخ و امضا به سادگی بود بریده شده تصویری که پاول به دادگاه ارسال کرده است.

در این شکایت “شاهدان خبره” پاول به عنوان “خدمه ای متلک از نظریه پردازان توطئه ، هنرمندان متبحر ،” متخصصان صندلی “و منابع ناشناس که از نظر قضایی” کاملاً غیرقابل اعتماد “تشخیص داده شده اند ، توصیف می شود و پاول را به پنهان کاری عمدی این واقعیت از سازمان متهم می کند دادگاه و مردم.

یکی از منابع کاملاً نامطمئن پاول “متخصص اطلاعات نظامی” ادعایی بود که اکنون اعتراف کرده است که او هیچوقت در اطلاعات نظامی کار نکرده است ، اظهاراتی که کارمندان پاول برای امضا کردنش نوشتند “گمراه کننده است” و او “سعی در عقب نشینی داشت ” بر روی آن. پس از بی اعتبار شدن ، پاول با ارائه اظهارات خود به عنوان نوشته شده توسط منبع ناشناس دیگری ، چرخش خود را نشان داد.

این همان عنکبوتی معروف است که پاول او را هکری باتجربه و دارای تجربه اطلاعاتی نظامی گسترده توصیف کرد که برای محافظت از جان و امنیت وی ، باید از مشاوره مخالف هویت وی کاسته شود. در واقع ، او یک مکانیکی که از ارتش شسته است سالها پیش. همچنین ، سیدنی پاول در REDACTION بد است.

به همین ترتیب ، پاول ادعاهایی مكرر را مطرح كرد ، هم شخصاً و هم از طریق دیگری “شاهد” ناشناس تمایز بین Dominion و رقیب مستقیم آن Smartmatic را محو کرده و ادعا می کند که نرم افزار Smartmatic “در DNA” هر دستگاه رای گیری است. به نظر می رسد که کد رایانه انسان شناسی یک توضیح منطقی برای دور شدن این دو شرکت رقیب از یک تقلب در انتخابات است.

طبق شكایت ، همه اینها نشان می دهد كه پاول می دانسته كه ادعاهای وی نادرست است و به طور مداوم مدارك این دروغگویی را از دادگاه و مردم پنهان می كند در حالی كه او دومنیون را به توطئه با طرفداران بایدن برای سرقت انتخابات متهم می كرد.

علاوه بر این ، شرکت ادعا کرد ، او همچنان آگاهانه این ادعاهای دروغ را به عنوان بخشی از طرحی برای غنی سازی خود و ارتقا profile مشخصات خود از طریق فروش کتاب و کمک های مالی به “موسسه خیریه” خود در دفاع از جمهوری ، یکی از متهمان این پرونده که غیر وضعیت سود ، اوممم ، نامشخص است.

پاول از ماه نوامبر درخواست کمک های مالی به دفاع از جمهوری را داده است ، علیرغم اینکه ظاهراً تا دسامبر در آن ثبت نشده بود و علی رغم وضعیت تعریف نشده IRS.

همانطور که در بالا به طور مفصل ادعا شد ، علیرغم اینکه می دانست دروغ های افتراآمیز او درباره Dominion فریبنده است ، پاول عمداً آنها را در جریان تجارت خود به عنوان یک چهره رسانه ای ، نویسنده و وکالت انجام داد ، زیرا او می توانست استخراج کند – و در واقع استخراج کرد – مستقیم و منافع مالی غیرمستقیم ناشی از اظهارات نادرست به عنوان مثال ، او از دروغ های افتراآمیز خود درباره Dominion برای درخواست کمک مالی به وب سایت خود برای جمع آوری کمک مالی استفاده کرد. وی همچنین با جلب توجه رسانه ای و بالا بردن مشخصات عمومی خود ، از اتهامات افتراآمیز استفاده کرد که باعث فروش نسخه های اضافی کتاب وی و طبل مشتریان بالقوه اضافی برای پاول شد.

ضرر و اعتبار شهرت دومینیون برای هرکسی که در دو ماه گذشته فاکس نیوز را تماشا کرده باشد مشهود است.

به همین ترتیب ، پس از دریافت تهدیدهای متعدد مانند این پیام صوتی ، مجبور شد صدها هزار دلار برای امنیت اضافی هزینه کند.

همه شما لعنتی مرده اید ، همه لعنتی مرده اید. ما تیم تیراندازی را بازگردانیم و شما هوسران همه مرده اید ، همه در مقابل دیوار شما مادربزرگها درگیر شده اند. ما می خواهیم یک قرعه کشی لعنتی داشته باشیم تا به مردم فرصتی بدهیم تا شما را به مادربزرگ های شما لعنتی منتظر بمانند که شما مکیدگان شما را به هم می ریزند. ما می خواهیم لعنتی همه شما مادربزرگ ها را بکشیم. پس از یک محاکمه عادلانه البته شما قطعات گه. مردم آمریکا برای شما آمدن لعنتی هستند این پایان خط لعنتی شما بچه ها است که روزهای لعنتی شما به شماره افتاده است و شما بهتر از شکرگذاری خود لذت می برید زیرا هرگز دیگری را نخواهید دید که شما را لعنتی کند. شما به زودی خواهید رفت

بسیار بعید به نظر می رسد که پاول بتواند Dominion را با پرداخت ده رقمی کامل کند ، حتی با این فرض که این می تواند اثبات کند که وی آگاهانه شرکت را بدنام کرده است. اما تبلیغات مربوط به این کت و شلوار ممکن است به نوعی منجر به تنظیم مستقیم سوابق عمومی و بازخرید شهرت فرسوده Dominion شود.

وكیل پاول ، لین وود بدنام ، برای توییتر تبلیغ شده است حمام بدتر. اما به نظر می رسد خودش پاول در مورد این پرونده داغ است.

Giddyup!

شکایت [US Dominion Inc v. Sidney Powell, No. 1:21-cv-00040 (D. D. C. Jan. 8, 2021)]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer