Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در اوایل دهه 1900 ، در طلوع عصر اتومبیل ، کالسکه های بدون اسب یک هدیه الهی بودند. کالسکه های اسب بلند بودند. اتومبیل کوتاه بود ظهور خودرو باعث کاهش ازدحام شهری می شود. و کالسکه های اسب آلودگی واقعی و ملموسی را در خیابان های شهر به جا گذاشتند. اتومبیل ها فقط یک بوی دود به هوا منتقل می کنند. ظهور خودرو باعث کاهش آلودگی می شود.

ازدحام شهری کمتر و آلودگی کمتر! اتومبیل واقعاً یک هدیه الهی است!

ما همیشه در مورد فناوری درست حدس نمی زنیم.

هنگامی که رابرت موزس برای اولین بار به برنامه خود برای توسعه شهر نیویورک فکر می کرد ، اتومبیل ها با سرعت حدود 20 مایل در ساعت خود را ترک می کردند و رانندگان دوست داشتند به اطراف نگاه کنند و از مناظر لذت ببرند. بنابراین موسی Riverside Drive و جاده های دیگر را در امتداد جبهه های آب قرار داد ، جایی که رانندگان دهه 1920 می توانستند از گردش خود لذت ببرند. (اگر در غرب میانه زندگی می کنید ، به Lake Shore Drive در شیکاگو فکر کنید. همان معامله.) در سال 2021 ، با اتومبیل هایی که 70 مایل در ساعت حرکت می کنند ، احساس می کنیم جبهه های آب را هدر داده ایم و هیچ کس در اتومبیل نیست لذت بردن از منظره.

در دهه 1990 ، در اوایل عصر تلفن همراه ، بسیاری از مردم مطمئن بودند که تلفن های همراه نمی توانند از آن استفاده کنند: مطمئناً ، وقتی مردم تماس تلفنی برقرار می کردند ، مردم خواستار حفظ حریم خصوصی بودند. مردم در محدوده غرفه تلفن اصرار می ورزند. به هیچ وجه آنها نمی توانند در جمع بنشینند و با تلفن صحبت کنند.

ما همیشه در مورد فناوری درست حدس نمی زنیم.

همینطور ، با اینترنت. در طلوع عصر اینترنت ، مردم مطمئن بودند که اینترنت به هر کسی امکان می دهد مستقیماً با مخاطبان زیادی صحبت کند. واسطه ها رفته بودند. بدون آن واسطه ها ، نظرات متنوعی برای بهتر شدن همه بوجود می آید.

اما ما نمی فهمیدیم که الگوریتم هایی که توسط هوش مصنوعی اجرا می شوند باعث می شوند که بسیاری از ما فقط افکار خود را بطور مداوم در اتاق های پژواک رایانه های خود بشنویم. ما همچنین متوجه نشدیم که یکی از راه های جذب مخاطب در دنیای کاملاً رقابتی اینترنت ، افزایش فزاینده ای خواهد بود ، با اصرار بر اینکه کسانی که مخالف هستند ، نه تنها اشتباه نبوده بلکه شیطانی بوده اند.

ما همیشه در مورد فناوری درست حدس نمی زنیم.

اما ما غالباً از آن اقدامات اشتباه گذشته بهبود می یابیم.

در اینجا امید است.


علامت گذاری هرمان 17 سال را به عنوان شریک در یک شرکت حقوقی بین المللی پیش برد و اکنون معاون مشاور عمومی در یک شرکت بزرگ بین المللی است. او نویسنده است راهنمای Curmudgeon برای تمرین قانون و استراتژی دعوی مسئولیت مواد مخدر و دستگاهبله (پیوندهای وابسته). می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer