Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در حال حاضر موارد زیادی در آنجا وجود دارد ، اما بی سر و صدا راه خود را در روند قانونگذاری لایحه ای است که هدف آن باز کردن دیوان عالی کشور به نوعی شفافیت اساسی متناسب با یک دموکراسی مدرن است.

بله ، بیایید ببینیم این چگونه پیش می رود.

درست قبل از تعطیلات ، قوه قضاییه سنا در دوربین 15-7 در دادگاه دوربین ها را تصویب کرد. صورتحساب، اگر مصوبه دیوان عالی کشور را مجبور به پخش استدلال های شفاهی و اعلامیه های نظر کند ، “مگر اینکه دادگاه با رأی اکثریت قضات تصمیم بگیرد که اجازه چنین پوششی در یک پرونده خاص به منزله نقض حقوق دادرسی 1 یا بیشتر طرفین در دادگاه. ” احساس می کنم قضات دلایل زیادی برای ترس از حق دادرسی احزاب برای دلایل قانونی بیان کنند.

اما حتی اگر دادگستری ها به طور آشکار اساسنامه را منفجر کنند – این روزها چیزی برای آنها رواج دارد! – یا حتی اگر این لایحه هرگز از طبقه سنا فراتر نرود ، فقط بالا بردن شفافیت دادگاه و مجبور کردن آن به عناوین خبری است یک موفقیت برای یک حکمرانی خوب.

سرنوشت این لوایح هرچه باشد ، امروز یک یادآوری مناسب است که کنگره اختیارات گسترده ای برای تعیین سیاست های نهادی در دادگاه های فدرال ما ، حتی در دادگاه عالی ، از آنجا که آنها ملاقات می کنند ، نوع پرونده هایی که می شنوند و بله ، آیا آنها هستند. علی رغم آنچه که فناوری مدرن ارائه می دهد ، مجاز به جلسات دادرسی خود برای 99.9٪ از مردم هستیم. “

اما ، البته ، در حال حاضر شکایت های غیرعادیانه ای از قبیل تد کروز وجود دارد:

سناتور تد کروز ، ایالت تگزاس ، که برای رئیس دادگستری فقید ویلیام رهنکیوست کار می کرد ، گفت: “علاقه مردم آمریكا برای دسترسی به شعب دولت ما و دیدن آن وجود دارد.” با این حال ، کروز نگران است که دوربین ها می توانند دیوان عالی را “بیش از حد سیاسی” کنند. وی پیشنهاد داد که “شما می بینید که وکلا برای هر دو طرف رفتار متفاوتی دارند.”

نگه داشتن صندلی ها به مدت یک سال باز و سپس برگرداندن و رد کردن یک شرور داستان Handmaid’s Tale در عرض چند هفته در وسط بیماری همه گیر ممکن است “بیش از حد سیاسی” دادگاه عالی باشد ، اما تد چیزی در مورد آن نمی داند . با مهربانی ، ممکن است سرانجام کل بحث “سیاست زدگی” در حال نابودی اجتناب ناپذیر آن باشد. هیچ یک از نظرات اتفاق نظر در مورد تفسیرهای نظارتی پیش پا افتاده ، مردم را از فراموش کردن وقایع چهار سال گذشته باز نمی دارد. چه آنها این کار را دوست داشته باشند و چه از آن متنفر باشند ، هیچ کس تحت نظر نیست که در حال حاضر برهنه سیاسی نیست.

خوب، به جز افرادی که برای پوشش دیوان عالی کشور واقعاً هزینه پرداخت کرده اند.

در صورت وجود ، شاید اندکی آفتاب “نهادگرایان” را وادار کند تا اقدامات خود را تعدیل کرده و دمای حزب را کاهش دهند.

“دادستان محاکمه ذاتاً بازیگر هستند” ، دادستان سابق کنتیکت و سناتور ریچارد بلومنتال ، دی کان. “من یک وکیل دادگستری بوده ام. به نوعی نوعی بازیگری است. و ، محاکمه نوعی بازی است. اما دوربین آن را بیشتر نمی کند. من فکر می کنم که این به راحتی مردم را روشن می کند. “

خوش به حال او که این را صدا کرد.

بزرگواری؟ بله ، زیرا وکالت دادگاه عالی به خاطر بازیهای وحشیانه معروف است! ما قبلاً استدلال های تلویزیونی داشتیم که همین وکلا در سطح استیناف شرکت می کنند و این کابوس حواس پرتی نیست. ما دارای مزخرفات شهروندان مستقل هستیم که هر از گاهی از دادگاههای بدوی پخش می شویم بدون آنکه جمهوری را فروپاشانیم … و دیوان عالی کشور حتی مجبور به رسیدگی به هیچ یک از آنها نیست. وکلای دولتی که علاقه مند به کسب امتیاز از خود برای منافع سیاسی هستند ، قبلاً در کنفرانس های مطبوعاتی خود این کار را انجام داده اند.

اکنون منتظریم ببینیم که آیا قضات می توانند با استدلال های ضعیف سس مانند کسانی که کروز دستفروشی می کند تعداد بیشتری از قانونگذاران را دستگیر کنند. با توجه به سابقه این موضوع ، اگر آنها موفق شوند تعجب نمی کنم.

اما ، مانند بسیاری از موارد مربوط به دادگاه ، آنها فقط می توانند واقعیت را برای مدت طولانی متوقف کنند. آنها یک مسابقه مناسب داشته اند و تظاهر می کنند که کم خطرترین شاخه نیز هستند ، اما ببینید اکنون کجا هستند.

بحث های کنگره مجبور کردن دادگاه عالی متوقف به استدلال های تلویزیونی است [Fox News]


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer