Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

حق رای دادن هندوستان کلیولند رسما اعلام کرد که پس از بیش از یک قرن فعالیت به عنوان سرخپوستان ، نام خود را تغییر خواهد داد. مالک تیم پل دولان نشان داده است که این یک انتقال آهسته خواهد بود و این باشگاه همچنان در سال 2021 هندی ها خواهد بود.

دولان گفت: “شناسایی یک نام جدید و انجام تمام کارهایی که برای فعال کردن این نام انجام می دهید ، فرآیند دشوار و پیچیده ای است.” “ما در حالی که کار را درست انجام می دهیم ، با همان سرعتی که می توانیم کار خواهیم کرد. اما ما قرار نیست کاری را فقط بخاطر انجام آن انجام دهیم. ما می خواهیم برای انجام درست آن زمان لازم را صرف کنیم. “

بخشی از انجام صحیح این کار اطمینان از پاک شدن هر نام دلخواه توسط اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده است. آخرین کاری که مالکیت می خواهد انجام دهد این است که از یک نام غیرقابل قبول به یک نام جدید تبدیل شود که ثبت علامت تجاری دیگری را نقض می کند.

در همین حال ، تیم باید انتظار داشته باشد که افراد حیله گر برای هر برنامه چند صد دلار هزینه کنند و روند جستجو برای ثبت علائم تجاری مرتبط با نام های احتمالی تیم جدید را آغاز کنند. این درخواست ها اغلب توسط افراد بدون وکالت قانونی ثبت می شود ، از جمله اشتباهات بی شماری در پرونده ها. با این حال ، آنها هنوز هم می توانند به عنوان یک ناامیدی عمل کنند.

به عنوان مثال ، در 7 ژوئیه سال 2020 ، شخصی به نام آرلن لاو از ونکوور ، واشنگتن ، برای ثبت علامت تجاری ، کلیولند اسپایدر ، برای استفاده در پیراهن های ورزشی ثبت نام کرد اما هیچگونه دلیل اصلی استفاده واقعی یا قصد استفاده را ارائه نداد. علامت، که به نظر می رسد باشد مورد علاقه طرفداران ، در دفتر ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده در انتظار است. به طور معمول پنج روز طول می کشد تا یک برنامه توسط اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده پردازش شود و بنابراین ، در آینده نزدیک ممکن است برنامه های کاربردی کلیولند اسپایدر بیشتر در پایگاه داده وجود داشته باشد.

در 19 آگوست سال 2020 ، شخصی به نام متیو سیلور از Redondo Beach ، کالیفرنیا ، به منظور استفاده برای ثبت علامت تجاری Cleveland Rockers درخواست کرد. این درخواست در حال حاضر براساس دفتر ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده متوقف شده است که وکیل منصوب به پرونده را پیدا می کند و احتمال اشتباه با ثبت نام طراحی راک برای ROCKERS متعلق به یک شرکت انگلستان ، Ace Cafe London را پیدا می کند.

گاردینز کلیولند ، کلیولند فورسترز ، کلیولند واریورز ، کلیولند ناتیس ، کلیولند انجینز ، تیم بیس بال کلیولند ، کلیولند روکز ، کلیولند هیروز ، کلوپ بیس بال کلوپ و کلیولند اسکوایرز نیز در شش ماه گذشته توسط افراد و شرکت هایی که به دنبال جلب هستند درخواست داده شده است. با فرود آمدن بر روی نامی که تیم بیس بال واقعاً آن را طمع می کند خوش شانس است.

تغییر نام پیشنهادی دیگر به Naples Cleveland است. این نام زمانی تیم بود و خاطرات یکی از بهترین بازیکنان کلیولند – Nap Lajoie را به یاد می آورد. جالب توجه است ، این یک ثبت علامت تجاری است که در حال حاضر متعلق به شرکت بیس بال Cleveland Indians ، LLC است ، که سازمان اصلی این باشگاه است. این شرکت از تاریخ 13 آوریل سال 2020 دارای ثبت نام به منظور فروش لباس است.

شرکت بیس بال کلیولند ایندیز ، LLC دارای ثبت دیگری در مارک های تجاری Cleveland Blues و Cleveland Bronchos برای همان کالاها است. این شرکت در حال حاضر فاقد هرگونه برنامه در انتظار با اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده است.

در روزهای آینده درخواست های جدیدی توسط اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده ثبت و پردازش خواهد شد. در همین حال ، تیم تصمیم مهمی درباره نام جدید خود خواهد گرفت ، که مدتی اعلام نخواهد شد. با این حال ، می توانیم ببینیم که تیم خود در آینده نزدیک درخواست جدیدی را به اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده ارسال می کند مگر اینکه بخواهد با Naps ، Blues یا Bronchos همراه شود.


دارن هایتنر بنیانگذار هایتنر حقوقی. او نویسنده است نحوه بازی: آنچه هر وکیل ورزشی باید بداند، منتشر شده توسط کانون وکلای دادگستری آمریکا ، و استاد کمکی دانشگاه کالج حقوق دانشگاه لوین فلوریدا است. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected] و او را در توییتر در دنبال کنید @ DarrenHeitner.

logo-footer