Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

روز دیگر ، یک شرکت جهانی دیگر که تصمیم به افزایش حقوق وکلا در سراسر هیئت مدیره گرفته است. این روندی است که همکاران هرگز از شنیدن آن خسته نخواهند شد. از این گذشته ، تنها چیزی که وکلا بیش از رتبه بندی دوست دارند ، پول است. کدام شرکت جدیدترین مقیاس حقوق و دستمزد دیویس پولک است؟

این شعبه آمریکایی Eversheds Sutherland ، یک شرکت بین المللی است که در آخرین رتبه بندی جهانی 200 Am Am ​​، دهمین شرکت ثروتمند جهان اعلام شد. طبق یادداشتی که اوایل هفته جاری توسط مدیر عامل آمریكا مارك واسرمن ارسال شد ، تغییرات جبران خسارت برای همكاران در راه است:

برای انعکاس بازارها و جایگاه خود به عنوان یک شرکت برتر جهانی ، ما خوشحالیم که اعلام می کنیم فروش غرامت پایه کاردانی خود را برای همه دفاتر ایالات متحده تنظیم می کنیم. سطح ورودی با تنظیمات رو به بالا برای همه دامنه های سطح و سطح بالاتر 3 سطح به 350،000 دلار افزایش می یابد.

این تغییرات از اول سپتامبر 2021 اعمال می شود و تا اول ژوئیه 2021 بازگشت به عقب است.

همکاران باید چند ماه صبر کنند تا پول نقد اضافی را ببینند ، اما همانطور که ما مرتباً تکرار می کنیم در مورد شرکتهایی که برای اعمال این تغییرات حقوق تأخیر انداخته اند ، بهتر است دیرتر از هرگز. تبریک می گویم!

(برای دیدن یادداشت Eversheds Sutherland به صفحه بعدی بروید.)

ما برای ماندگاری در این موارد به نکات شما بستگی داریم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] مسابقات”). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلام حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer