Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

فصل های جایزه همچنان از طریق Biglaw راه می یابند. و به طور کلی ، این خبر خوبی برای همکاران در زمین مشغول صدور صورتحساب از حفره های همه گیر است. و گرچه نرخ بازار غالب تعیین شده است، ما هنوز منتظریم ببینیم دقیقاً چه کسی مطابقت دارد.

خب ، انتظار برای همکاران در Linklaters به ​​پایان رسیده است. این شرکت اعلام کرد که پاداش پایان سال بازار را پرداخت خواهد کرد. این خبر خوبی است ، اما همانطور که پیروان بیگلاو می دانند ، در سال 2020 ، این پایان بحث نیست. جوایز ویژه نیز در این سال مورد توجه قرار می گیرد ، به طور کلی از 7،500 تا 40،000 دلار بسته به سال کلاس به عنوان یک تشکر ویژه ویژه برای کار در یک سال چالش آور ، متفاوت است. و Linklaters می گوید که از 1700 ساعت قابل پرداخت ، جوایز ویژه ای در نظر گرفته خواهد شد ، اما هیچ نمودار مشخصی وجود ندارد که مشخص کند شما برای دریافت پاداش های ویژه کامل بازار ، دقیقاً چقدر باید صورتحساب را پرداخت کنید.

و واکنش حاضران این عدم شفافیت را فریاد زده است:

پس از دو هفته طول کشیدن بیش از هر یک از همسالان “حلقه جادویی” آنها ، آنها حتی مطابقت نداشتند. آنها یک نیاز ساعت کوچک را اضافه کردند که هیچ کس نمی تواند از آن منطقی باشد. از صحبت با مردم به نظر می رسد که برای گرفتن حتی یک چهارم پاداش ویژه باید به 1900 ضربه بزنید ، بنابراین چه کسی می داند هرکسی که 1700 – 1900 را پرداخت می کند چه چیزی دریافت کرده است. و اگر خوش شانس باشید 2000 شما را نصف می کند.
به جای تشکر از مردم برای کار در طی یک بیماری همه گیر ، این یک سیلی دیرهنگام کریسمس است. هیچ کس خوشحال نیست و این نشان می دهد که LittleLinklaters درباره عملکرد خود در ایالات متحده چگونه فکر می کند

البته هر پاداش بهتر از پاداش است ، اما تعجب آور نیست که همکاران آرزو می کنند کمی وضوح بیشتری داشته باشند.

لطفاً در مورد اخبار پاداش در سایر شرکتها به ما کمک کنید تا به شما کمک کنیم. به محض انتشار یادداشت جایزه شرکت شما ، لطفاً آن را برای ما ایمیل کنید (نوار عنوان: “[Firm Name] پاداش ») یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477) لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید در هشدارهای پاداش ATL ثبت نام کنید ، پایین بیایید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer