Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از طریق برایان کوبان)

اوه ، نه ، این فرهنگ را دوباره لغو می کند!

تاکر کارلسون و روپرت مورداک و بن شاپیرو و جاش هاولی به ما هشدار دادند که باعث قتل گروهی در قتل اولین متمم شد و به ما گفت که ما چه چیزی را نمی توانیم بگوییم مطمئناً تمام مثالهای آنها مربوط به شرکتهای خصوصی بود ، بنابراین آنها دقیقاً از نظر قانون اساسی صفر بودند … اما شیب لغزنده! یک روز ناشر است لغو قرارداد کتاب زیرا نویسنده یک جمعیت قاتل را تحریک می کند ، روز بعد دولت به شما می گوید که چه چیزی بگویید ، یا دیگری.

و معلوم شد که آنها حق داشتند. خوب ، نوعی

در پاسخ به تصمیم مارک کوبان ، مالک دالاس ماوریکس نه برای پخش سرود قبل از 13 بازی خانگی ، فرماندار تكنسك دن پاتریک به تازگی قانون محافظت از پرچم ستاره ، AKA SB4 را اعلام كرده است كه شعارهای میهنی را در همه رویدادهای عمومی كه یارانه مالیات دهندگان را دریافت می كنند ، مجاز می داند.

وی گفت: “باور اینکه این اتفاق ممکن است در تگزاس رخ دهد دشوار است ، اما اقدامات دیروز مارک کوبان روشن کرد که باید مشخص کنیم که در تگزاس قبل از همه وقایع مهم ، سرود ملی را اجرا کنیم.” گفت. “در این زمان که چیزهای زیادی ما را از هم جدا می کند ، ورزش یک چیز است که ما را گرد هم می آورد – راست ، چپ ، سیاه ، سفید و قهوه ای. این قانون در حال حاضر از حمایت گسترده ای برخوردار است. من مطمئن هستم که تصویب خواهد شد و Star Spangled Banner دیگر در ایالت Lone Star تهدید نخواهد شد. “

ای بگویید آیا می توانید تصویب یک قانون خلاف قانون اساسی را ببینید؟

در سال 1943 ، دادگستری رابرت جکسون ، دادگاه عالی را تألیف کرد نظر با تأکید بر اینکه نمی توان کودکان را وادار به بیعت در مدرسه کرد ، نوشت: “اگر ستاره ثابت در صورت فلکی قانون اساسی ما وجود داشته باشد ، این است که هیچ مقام رسمی ، عالی رتبه یا خرده ای نمی تواند آنچه را که باید در سیاست ، ملی گرایی ، ارتدکس باشد ، تجویز کند.” دین ، ​​یا سایر امور عقیده ای یا شهروندان را مجبور به اعتراف با کلمه یا عمل به اعتقادات خود در آن می کنند. “

و وقتی نوبت به ریزه کاری می رسد ، دان پاتریک بعد از هیچ مقام دوم است.

وی گفت: “تصمیم شما برای لغو سرود ملی ما در بازی هایdallasmavs سیلی است به هر آمریکایی و شرم آور تگزاس توییت کرد از روی کاناپه غشش. (احتمالاً) «حق رای دادن را بفروشید و برخی از تگزاس پاتریوت آن را خریداری می کنند. ما سرزمین آزاد و خانه شجاعان هستیم. ” از آنجا که در بازی غیرقابل خواندن ، آهنگ نوشیدن انگلیسی مورد استفاده مجدد دقیقاً همان ادرار کردن روی پرچم در مرکز دادگاه پس از سه ماهه دوم است.

با کنار گذاشتن خلاف قانون اساسی قانون ، پیامدهای عملی آن تقریباً شعار دادن مداوم در تلاش برای جلوگیری از از دست دادن یارانه دولت است ، همانطور که ایان ملهیزر از Vox اشاره کرد.

ووهو ، kegger در ZBTahiti! نیمه شب بیایید تا سرود را از دست ندهید.

در هر صورت ، اقدامات قانونی لازم نخواهد بود. NBA روز چهارشنبه گفت: “با توجه به اینکه تیم های NBA اکنون در حال استقبال از هواداران به میادین خود هستند ، همه تیم ها با توجه به سیاست طولانی مدت لیگ ، سرود ملی را اجرا می کنند.” پس از آن ماوریکس بلافاصله اعلام کرد که این سرود قبل از بازی آن شب پخش خواهد شد ، اما این را منتشر کردند بیانیه از کوبایی:

ما به علاقه مردم نسبت به سرود و کشورمان احترام گذاشته و آن را همیشه احترام می گذاریم. اما همچنین صدای کسانی را که احساس می کنند سرود نماینده آنها نیست با صدای بلند می شنویم. ما احساس می کنیم که صدای آنها احترام گذاشته شده و باید شنیده شود ، زیرا آنها اینگونه نبوده اند. با پیشرفت ، امید ما این است که مردم همان اشتیاق که به این مسئله دارند را بگیرند و به همان میزان انرژی برای گوش دادن به سخنان کسانی که احساس متفاوت از آنها دارند ، استفاده کنند. فقط در این صورت است که می توانیم پیش برویم و مکالمات شجاعانه ای داشته باشیم که این کشور را به جلو سوق دهد و آنچه ما را متحد می کند ، پیدا کنیم.

در همین حال قانونگذاران ایالت تگزاس هنوز در تلاشند فرهنگ مارک کوبان را لغو کنند.

“استادیوم های پرداخت شده توسط مالیات دهندگان ، میزبان ماوریکس ، باید یا تصمیمات ضد آمریکایی @ mcuban را محکوم کرده و او را نادیده بگیرند. یا تمام یارانه های مالیاتی که دریافت کرده اند را برگردانید. ” توییت کرد داستین باروز ، عضو مجلس تگزاس.

زیرا عدالت اجتماعی “ضد آمریکایی” است. میهن پرستان واقعی ، اصلاحیه اول و 70 سال قضایی آمریکا را نادیده می گیرند.

سرزمین آزادگان ، و خانه شجاعان.

دن پاتریک پس از 13 بازی ماوریکس بدون سرود ملی ، “Star Spangled Banner Act” را به یک اولویت قانونی تبدیل می کند [Texas Tribune]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.؛

logo-footer