Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

وب سایتی که تابستان امسال راه اندازی شد ، هدف آن رفع شکاف عدالت از طریق تسهیل یافتن مشتری برای وکیل مناسب و ارائه وکلا – در درجه اول انفرادی – با نرم افزار مدیریت تمرین رایگان برای کاهش هزینه های ارائه خدمات حقوقی وکلا است.

در قسمت جلویی ، تور سایتی منطبق بر حقوقدانان است که از طریق آن مشتریان می توانند وکلایی را جستجو کنند که با مسئله حقوقی و بودجه آنها مطابقت داشته باشد ، و سپس مستقیماً با وکیلی که انتخاب می کنند مشاوره داده و در یک تماس ویدیویی زوم با آن وکیل دیدار می کنند.

در پایان ، Xira یک سرویس بدون هزینه و بدون هیچگونه تعهدی برای وکلا است که دسترسی رایگان به مجموعه ای از نرم افزار مدیریت عمل مبتنی بر ابر را شامل می شود که شامل مدیریت پرونده ، مدیریت زمان ، مدیریت اسناد ، فاکتور الکترونیکی ، تقویم آنلاین و رزرو و پیام رسانی ایمن.

این حتی شامل هزینه زوم تماس های صوتی و تصویری با مشتریان می شود ، صرف نظر از اینکه مشتری از طریق Xira ایجاد شده باشد.

تنها هزینه برای وکیل هزینه 30 دلار برای رزرو مشتری جدید است که با یافتن مشتری ، کتاب و ملاقات با وکیل در Xira انجام می شود.

علاوه بر این ، اگر یک وکیل توانایی دریافت پرداخت الکترونیکی فاکتورها از طریق Xira را انتخاب کند ، بابت آن سرویس ماهیانه 10 دلار هزینه در نظر گرفته می شود.

وكیل همچنین می تواند میزان ذخیره اسناد را از 2 گیگابایت استاندارد كه به 100 گیگابایت رایگان می رسد با 10 دلار اضافی در ماه انتخاب كند. اما این اتهامات کاملاً اختیاری است.

پایه گذار رضا غفاری، که پیش از این مدیر ارشد شرکت مخابرات Coriant تا زمان خرید 2018 توسط رقبا اینفینرا با رقم 430 میلیون دلار بود ، Xira را وسیله ای می داند که با کارایی کارآمدتر به وکلای انفرادی کمک می کند تا موفقیت بیشتری کسب کنند.

غفاری یک بازار قانونی را می بیند که در آن تعداد زیادی از وکلا به تنهایی ، اغلب به صورت مجازی و بسیاری از آنها به صورت نیمه وقت ، خارج شده اند. در عین حال ، تعداد زیادی از مصرف کنندگان هستند که از کمک حقوقی مورد نیاز خود استفاده نمی کنند.

غفاری درباره دلیل تأسیس Xira گفت: “بیایید اینها را کنار هم بگذاریم.” “بیایید محصولی ارائه دهیم که به تکنوازی ها کمک کند عمل خود را گسترش دهند. ما همچنین می خواستیم مکانی ایجاد کنیم تا کاربران بتوانند توصیه های مناسب خود را پیدا کنند. “

جستجوی وکیل

Xira برای مشتریانی که در جستجوی وکیل هستند ، گزینه های مختلف فیلتر را برای کمک به آنها در یافتن مناسب یک وکیل که در منطقه مورد نیاز خود تمرکز می کند ، فراهم می کند.

آنها با ورود به نوع مسئله حقوقی و وضعیت خود در صفحه اصلی شروع می کنند. این جستجو صفحه نتایج را باز می کند که نمایه مختصری از وکلائی را که مطابقت دارند (یا به قول Xira کارت نامیده می شود) نشان می دهد. این نمایه ها نرخ وکلا را برای مشاوره اولیه ، نرخ صورتحساب استاندارد و زمان جلسه بعدی در دسترس نشان می دهد.

مشتری تأیید فوری مشاوره برنامه ریزی شده را دریافت می کند.

ترتیب نمایش وکلای دادگستری در صفحه نتایج به صورت تصادفی انجام می شود تا به تمام وکلای سیستم عامل یک عکس منفی بدهد. مشتری می تواند از طریق یک نمایه کلیک کند تا بیوگرافی کامل یک وکیل را مشاهده کند ، که شامل جزئیات بیشتر در مورد عملکرد ، تجربه و هزینه های وکیل ، و همچنین یک تقویم زنده گسترده در مورد زمان جلسه موجود است.

در صفحه نتایج جستجو ، فیلترها به چندین روش مشتری را قادر می سازند تا نتایج را محدود کند:

  • با توجه به در دسترس بودن برای دیدار ، از بلافاصله تا ظرف 30 روز.
  • با نرخ ساعتی
  • توسط کسانی که مشاوره رایگان ارائه می دهند.
  • توسط کسانی که هزینه های مسطح یا هزینه های احتمالی را ارائه می دهند.
  • با رتبه بندی.
  • توسط زبانهای صحبت شده

هنگامی که مشتری یک وکیل را انتخاب کرد ، مشتری یک زمان جلسه را از تقویم انتخاب می کند که در دسترس بودن وکیل را نشان می دهد و تأیید فوری را دریافت می کند.

این پلتفرم به مشتریان این امکان را می دهد تا به وكلائی كه از آنها استفاده می كنند امتیاز دهند و این امتیازات در اختیار دیگران است كه به سایت می آیند. Xira برای وکلای تازه وارد سایت ، به آنها کمک می کند رتبه بندی را از سایت های دیگر مانند Google ، Yelp یا Avvo وارد کنند.

مدیریت مشتری و موارد

برای وکلایی که از Xira استفاده می کنند ، نقطه شروع آنها داشبوردی است که در آن می توانند پرونده ها ، صورتحساب ، پیام رسانی و سایر فعالیت های خود را مدیریت کنند.

وکلا پرونده ها و مشاوره های خود را از طریق داشبورد اداره می کنند.

وقتی مشتری جدید از طریق Xira مشاوره می گیرد ، مشتری بلافاصله تأییدیه را دریافت می کند و قرار بلافاصله در تقویم Xira وکیل ظاهر می شود. Xira می تواند با تقویم ها در Office 365 ، Google و iCloud همگام سازی شود. وکیل برای دیدن جزئیات مشتری در قرار تقویم کلیک می کند.

Xira به وکیل اجازه می دهد تا زمان رزروها را کنترل کند. وكيل مي تواند حداقل مقدار هشدار قبلي را تعيين كرده و بين جلسات وقفه يا بافر را تعيين كند.

وقتی زمان جلسه فرا می رسد ، وکیل و مشتری هر دو در لابی قرار می گیرند تا جلسه شروع شود. در زمان تعیین شده ، هر یک می توانند به جلسه بپیوندند.

سیستم عامل Xira شامل یک خرک سند برای هر مورد است.

اگر مشتری وكیل خود را حفظ كند ، وكیل می تواند پرونده جدیدی را در Xira باز كند و فعالیت و صورتحساب آن را از طریق سیستم عامل مدیریت كند. برای هر مورد جدید ، یک پوشه سند نیز ایجاد می شود. مشتری به این پوشه دسترسی پیدا می کند و هر زمان که وکیل مدرک سندی را اضافه کند به او اطلاع داده می شود. مشتری می تواند اسناد را بخواند و بارگیری کند ، اما نمی تواند آنها را حذف کند.

هر پرونده همچنین شامل پیام رسانی ایمن است که در آن وکیل و مشتری می توانند پیام های متنی را رد و بدل کنند.

Xira همچنین یک برنامه موبایل ارائه می دهد که همه این ویژگی ها در آن موجود است.

توسعه آینده

Xira به طور رسمی در ماه ژوئیه در کالیفرنیا راه اندازی شد و تا اینجا جایی است که بازاریابی خود را برای مصرف کنندگان متمرکز کرده است و بیشتر وکلای ذکر شده در آن مستقر هستند. در اواخر سال جاری ، این شرکت بازاریابی خود را به نیویورک و فلوریدا گسترش خواهد داد ، و در نهایت برنامه های گسترده تری را برنامه ریزی می کند.

در این بین ، وکلا در هر ایالت برای ثبت نام در سایت آزاد هستند ، هزینه ای که صرف می شود و کمتر از 10 دقیقه طول می کشد.

Xira همچنین قصد دارد اکوسیستم متخصصان حقوقی را که از این سیستم عامل استفاده می کنند بسازد تا وکلای دادگستری بتوانند برای کارهای موقت با یکدیگر معاشرت کنند یا پرونده ها را به یکدیگر ارجاع دهند. این طرح همچنین به وکلا امکان دسترسی به مجوزهای قانونی را از طریق پلتفرم می دهد.

این شرکت در حال حاضر به دنبال کمک مالی فرشته برای کمک به برنامه های بازاریابی و توسعه خود است.

خط پایین

برای ثبت نام وکالت در Xira به معنای واقعی کلمه هزینه ای ندارد. برای هیچ چیز ، وکلا یک پلت فرم مدیریت عمل ، کنفرانس صوتی و تصویری و پتانسیل مشتریان جدید دریافت می کنند. فقط اگر مشتری مشاوره ای را رزرو کرده و با وکالت دیدار کند ، هزینه ای در بر دارد و در این صورت 30 دلار تقریباً کم است.

برای اینکه روشن شود ، نرم افزار مدیریت عمل Xira یک پلت فرم کامل نیست که بتواند از یک شرکت حقوقی پشتیبانی کند. این برای تکنوازی طراحی شده است. هیچ امکان اتصال حساب Xira یک وکیل با حساب دیگران در همان شرکت یا به اشتراک گذاشتن تقویم ها ، وظایف یا اسناد با همکاران وجود ندارد.

اما برای تکنوازی ، Xira بستری است که ارزش بررسی دارد. باز هم تکرار می کنم که یک وکیل می تواند از این طریق برای مدیریت تمام پرونده های وکیل ، نه فقط مواردی که از طریق Xira وارد می شوند ، استفاده کند. این شامل برنامه ریزی آنلاین و کنفرانس ویدیویی است. آیا لازم است جلسه ای با مشتری فعلی برنامه ریزی کنید؟ مشتری را برای رزرو وقت در تقویم خود به Xira ارسال کنید.

غفاری به من گفت: “چشم انداز طولانی مدت این است که تمرین تکنوازی را کارآمدتر انجام دهد تا بتواند ساعات قابل پرداخت بیشتری داشته باشد.” “اگر آنها ساعات قابل پرداخت و هزینه های عملیاتی کمتری داشته باشند ، ممکن است قیمت های خود را کاهش دهند ، بنابراین بسیاری از افرادی که به مشاوره حقوقی نیاز دارند می توانند آن را دریافت کنند.”

logo-footer