Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

هنگامی که بیماری همه گیر برای اولین بار رخ داد ، شرکت های حقوقی به طرز قابل فهمی از این اتفاق عقب افتادند. شرکت ها حقوق را قطع کرده و مردم را بیکار می کنند. وقتی همه اینها شروع شد ، تعداد کمی از آنها می فهمیدند که چگونه باید از راه دور کار کنند. اما در پایان سال ، شرکت ها حقوق خود را بازپرداخت می کردند ، و پاداش های سالانه را حفظ می کردند ، و حتی بسیاری از آنها پرداخت های اضافی COVID را ارائه می دادند. بنابراین ، سال برای موسسات حقوقی چقدر بد بود؟

2021 گزارش وضعیت بازار قانونی، یک تلاش مشترک از مرکز اخلاق و حرفه حقوقی جورج تاون قانون و موسسه تامسون رویترز ، بینشی در مورد چگونگی بازی این همه ارائه می دهد. همانطور که به نظر می رسد ، در حالی که در اوایل کار قطعاً زمان های آزمایشی وجود داشت ، سال با یک یادداشت نسبتاً مثبت برای وکلا به پایان رسید.

از فوریه تا آگوست ، امور برای بخش حقوقی ناخوشایند به نظر می رسید. در این مرحله ، اقتصاد در وضعیت خنثی قرار داشت و بسیاری از دادگاه ها تعطیل شدند و این امر باعث شد که هم معاملات و هم دعاوی درگیر باشد. اما علی رغم این که در نیمه دوم سال فقط همه گیری بدتر شده است ، شرکت ها به یک مدل عملیاتی تبدیل شده اند و مشتریان به آغوش گرم وکلای خود بازمی گردند.

همانطور که می توان حدس زد ، ورشکستگی بهترین سال را داشته است ، و تنها منطقه عملی برای رشد در سال 2020 شده است. اما سایر مناطق عملیاتی ، عمدتا در خلال خاموش شدن زودهنگام پنج یا شش ماه ، خود را تجربه کردند ، اما افت های متوسطی را تجربه کردند.

در حالی که اخراج ها و اخراج ها صنعت را آزار می داد ، در مقایسه با فاجعه سال 2009 کم رنگ شد. سررسید وکیل در حدود 1.7 درصد خاتمه یافت ، در حالی که در سال 2009 به 4 درصد رسید. طبق گفته ها ، شرکت ها تعداد زیادی از کارمندان پشتیبانی را در طول سال اخراج کردند ، که باعث می شود خسارات انسانی از این کاهش شدیدتر باشد فقط براساس این رقم ظاهر می شود

جایی که شرکتها واقعاً جلوتر آمدند مدیریت هزینه ها فراتر از اخراج ساده مردم بود.

اداره یک شرکت حقوقی در بسیاری از مناطق بسیار ارزان تر شد ، اما کاهش هزینه های استخدام و توسعه تجارت بسیار زیاد بود. بدیهی است که به محض بازگشت صنعت حقوقی به روال جدید ، این افراد باید شاهد افزایش چشمگیری باشند.

با اندکی کاهش درآمد و کاهش بسیار زیاد ، می توانید تصور کنید که سود هر شریک سهام چگونه کار کرد.

جای تعجب نیست که شرکت ها مایل به اهدا پاداش COVID بودند. و به میزانی که بنگاه ها به همکارانش سخت گرفتند ، این فکر را برای شما ایجاد می کند که امسال شرکت در چه فاصله ای از بازار قرار دارد.

در گزارش كامل اطلاعات بیشتری وجود دارد ، اما در مجموع به نظر می رسد كه صنعت حقوقی پس از ریشه كن كردن ویروس ، توانسته است از این بحران در موقعیت مناسبی برای گسترش شایع قرار گیرد.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer