Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین


سفر من به یوتا برای صحبت با انجمن وکلای فدرال این هفته به من اجازه داد که به یوتا، یکی از مکان‌های مورد علاقه من روی زمین، بازگردم. در حالی که فقط یک روز برای پیاده روی داشتم، برای پیاده روی های شگفت انگیز به پارک ملی Zion رانندگی کردم. من می خواستم تعدادی از تصاویر را به اشتراک بگذارم و همه را تشویق کنم که برای دیدن زیبایی تقریبا غیرقابل توصیف این ایالت به یوتا سفر کنند.

سنت جورج خود یکی از زیباترین شهرهای کشور است که توسط صخره ها و دره های قرمز رنگ و زیبا احاطه شده است که مسحور کننده هستند.

در پیاده روی Zion، باید ماشین خود را در پارکینگ یا در شهر پارک کنید. سپس با اتوبوس به سمت رئیس دادگاه بروید. این بهترین پارک سازمان یافته در کشور است. اتوبوس ها هر چند دقیقه یکبار حرکت می کنند.

من با مسیرهای Emerald Pools با آبشارهای دوست داشتنی شروع کردم. این یک پیاده روی آسان و یک راه خوب برای شل شدن است.

این نمایش اسلاید به جاوا اسکریپت نیاز دارد.

سپس مسیر فرشته فرود و حاشیه را انجام دادم. این یک صعود وحشیانه در امتداد یک مسیر شیب دار با تعداد زیادی سوئیچ است. هم به معنای واقعی کلمه و هم به صورت مجازی نفس گیر است. من به بالا رفتن از سرزمین فرشته تا مسیر ریم ادامه می دهم. من قویاً تلاش اضافی را توصیه می کنم. با این حال، حتما توقف های زیادی داشته باشید و مقدار زیادی آب بنوشید. این مسیری است که باید با سرعت خود انجام دهید. (این چهارمین باری بود که من در این مسیر رفتم و با وجود اینکه بیشتر طول کشید، هنوز یکی از الهام بخش ترین مسیرهای پارک است).

این نمایش اسلاید به جاوا اسکریپت نیاز دارد.

این کوهپیمایی ها خسته کننده هستند اما واقعاً جوان کننده هستند. من امروز به خانه می روم اما در حال برنامه ریزی برای بازگشت بعدی خود به یوتا هستم.Source link

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer