Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

سنای آمریکا هفته گذشته از a چارچوب بودجه که “وضعیت دائمی قانونی برای مهاجران واجد شرایط” را ایجاد می کند. پس از سالها رکود ، این لحظه برای میلیون ها مهاجر غیرقانونی که بدون وضعیت قانونی در زمینه ها و صنعت خدمات و ساخت و ساز و دیگر نقاط این کشور کار می کنند ، یک لحظه امید است. فقط زمان نشان خواهد داد که آیا این تغییرات واقعی منجر خواهد شد یا خیر. اما در حالی که اعضای کنگره جزئیات را بررسی می کنند ، من و شما می توانیم برای ایجاد و تقویت حرکت کمک کنیم. در اینجا سه ​​مورد است.

با نماینده خود تماس بگیرید صرف نظر از موضوع ، افرادی که ما برای انتخاب آنها انتخاب می کنیم باید اولین خط تماس ما در موضوعات مهم برای ما و جوامع ما باشند. آنها می خواهند بدانند که رای دهندگان آنها (که ما هستیم) در مورد یک موضوع چه احساسی دارند. بنابراین ، با دفاتر آنها تماس بگیرید – محلی یا در واشنگتن دی سی – و افکار خود را به اشتراک بگذارید. به عنوان وکیل ، صدای ما می تواند در ایجاد تفاوت زمانی موثر باشد که مشتریان ما از ترس انتقام جویی ، از به اشتراک گذاشتن داستان های خود در برابر مردم می ترسند. یا شاید شما یک وکیل مهاجرت نیستید ، بلکه یک عضو خانواده یا دوست یک مهاجر غیرقانونی هستید یا شاید به طرق دیگر ، از طریق حمایت یا کمک مستقیم ، کمک می کنید. حمایت خود را نشان دهید ؛ آن صدا باش با نماینده کنگره خود تماس بگیرید یا به آن ایمیل بزنید و دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید. در اینجا یک ارتباط دادن برای پیدا کردن و ارتباط با نماینده خود

از مشتریان خود بخواهید داستان های خود را به اشتراک بگذارند. ترس زیادی در جامعه مهاجران وجود دارد ، به ویژه در بین افرادی که فاقد سند هستند. قابل درک است که ترس در اشتراک گذاری عمومی داستان ها وجود دارد. اما بدون این داستانها ، افراد معمولی که به طور منظم به مهاجرت فکر نمی کنند نمی توانند به طور کامل درک کنند که چرا اصلاحات مهاجرت مهم است. به مهاجران کمک کنید تا بفهمند چگونه تجربیات خود را بهتر و ایمن تر و م effectivelyثرتر به اشتراک بگذارند. شاید شما در حال کمک به مشاغل متعلق به یک مهاجر غیرقانونی هستید که برای آمریکایی ها شغل ایجاد کرده است. از آنها بخواهید نحوه کمک به اقتصاد محلی را توضیح دهند. یا شاید مشتری شما از یک خانواده دارای وضعیت مختلط ، دارای همسر شهروند ایالات متحده یا فرزندان شهروند ایالات متحده است. به مردم کمک کنید تا بفهمند خروج آنها از آمریکا چگونه این خانواده را از هم پاشیده است.

نظرات خود را در نشریات محلی خود به اشتراک بگذارید. نامه به سردبیران می تواند مfulثر باشد و در واقع ، یک ابزار حمایتی م forثر برای وکلای مشغول باشد. اکثر روزنامه های محلی از افکار شما با حروف 200 کلمه ای استقبال می کنند. این نوع حمایت می تواند بسیار کارآمد باشد زیرا به شما امکان می دهد افکار و نظرات خود را در مورد یک موضوع پیچیده در بخش وسیعی از مردم به اشتراک بگذارید. به هر حال شما به نوشتن خلاصه و یادداشت های طولانی عادت کرده اید ، بنابراین چنین نامه هایی در زمان شما بسیار سنگین نخواهد بود. اگر حتی بخشی از ما این کار را انجام می دادیم ، شک ندارم که این امر برای بلند آوردن صدا ، حمایت و حتی آموزش مردم از دیدگاه های مختلف مثر خواهد بود.

در حالی که رئیس جمهور جو بایدن به وعده خود برای ارائه لایحه ای برای اصلاحات جامع مهاجرت عمل کرده است ، آینده این لایحه کمتر از قطعی است. با این حال ، کنگره موظف است به بودجه کشور رسیدگی کند و اکنون به نظر می رسد که استفاده از این فرایند برای کمک به حل مشکل مهاجرت مزمن امکان پذیر است.


تهمینه واتسون وکیل مسس است قانون مهاجرت واتسون در سیاتل ، جایی که او قانون مهاجرت ایالات متحده را با تمرکز بر مهاجرت تجاری انجام می دهد. او از سال 2008 در زمینه حقوق مهاجرت وبلاگ نویسی کرده است و مقالات متعددی در بسیاری از نشریات نوشته است. او نویسنده قهرمانان حقوقی در دوران ترامپ: الهام بگیرید. تأثیر خود را گسترش دهید تغییر دنیا و ویزای راه اندازی: کلید رشد شغل و رفاه اقتصادی در آمریکابه او همچنین بنیانگذار شبکه دفاع مهاجر واشنگتن است (گسترده) ، که بودجه و تسهیلات نمایندگی قانونی در دادگاه مهاجرت را تأمین می کند و از بنیانگذاران آن است وکلای فرودگاه، که در حین ممنوعیت سفرهای اولیه خدمات مهمی ارائه می داد. تهمینه مرتباً در رسانه ها نقل می شود و مجری پادکست است صحبت های تهمینه درباره مهاجرتبه او اخیراً توسط مجله تجاری Puget Sound به عنوان یکی از زنان تأثیرگذار 2020 مورد تقدیر قرار گرفت. می توانید از طریق ایمیل در او تماس بگیرید [email protected] یا او را در توییتر به آدرسtahminawatson دنبال کنید.

logo-footer