Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس اصلی سهام توسط گتی ایماژ)

توانجامش دادی! در مدرسه (رویایی) خود پذیرفته شدید ، موفق به کسب مدرک JD شده و در حال وکالت هستید. یا چیزی دوستان و خانواده شما به شما بسیار افتخار می کنند. متأسفانه ، سالی مای آنچه را که متعلق به خودش است می خواهد.

حالا چی؟ چگونه می توانید کنسرت بزرگسالان خود را با بدهی هایی که از دوران نوجوانی شروع کرده اید دست و پا بزنید؟ دوست دارم بدونم. اگر دوست دارید تجربیات خود را در رابطه با بدهی ، راهکارهای غلبه بر آن یا راه های مورد علاقه برای نادیده گرفتن آن به اشتراک بگذارید ، می خواهم چند سوال از شما بپرسم. برای من ایمیل ارسال کنید در [email protected] در صورت علاقه با عنوان عنوان “شهادت بدهی”. انتظار داشته باشید من توصیه ای را که به 1 لیتر ، فارغ التحصیلی 3 لیتری و استخدام های جدید برای رسیدن به ارزش خالص صفر و بیشتر از آن ارائه می دهید ، بپرسم.

(با روحیه شفافیت و اعتماد سازی ، من 213 هزار پوند بدهی دارم که مربوط به مدارس است: 30 هزار دلار از مدرک دانشگاهی و 160 هزار دلار برای JD. من می دانم که تنها کسی نیستم که در این قایق هستم. آن را با هم.)

برای شرکت در این مجموعه باید این معیارها را داشته باشید:

  1. شما یک بورس تحصیلی کامل و غیر شایسته به مدرسه حقوقی مورد نظر خود دریافت نکردید. بورسیه های تحصیلی جزئی خوب است. بورس تحصیلی تمام عیار نیست ، مگر اینکه شما در دوره ای از تجربه دانشکده حقوق خود را از دست داده اید.
  2. دریافت هدیه نقش زیادی در برنامه های بازپرداخت بدهی شما ندارد. این بدان معنی است که هیچ خانه ای به عنوان فارغ التحصیلی یا وام های کوچک یک میلیون دلاری وجود ندارد.
  3. شما درآمد خود را کنترل می کنید. # بریتنی رایگان
  4. شما باید حداقل پنج رقم بدهکار باشید و JD داشته باشید. من اهمیتی نمی دهم که این بدهی از مدرسه باشد ، شلوارک کوتاه GME خراب شود یا مواردی از این دست. فقط باید بد باشی

کریس ویلیامز در ژوئن 2021 به عنوان مدیر شبکه های اجتماعی و دستیار ویرایشگر روزنامه “بالاتر از قانون” شد. الگوهای مدرسه قانون برای Edgy T14s. قبل از آن ، او ستون هایی را برای یک مجله آنلاین به نام The Muse Collaborative با نام قلم نوشت کنهمو. وی ایالت بزرگ میسوری را به اندازه کافی تحمل کرد تا بتواند از دانشگاه واشنگتن در مدرسه حقوق سنت لوئیس فارغ التحصیل شود. او یک قایق ساز سابق است که نمی تواند شنا کند ، نویسنده منتشر شده در مورد نظریه نژاد انتقادی ، فلسفه و شوخ طبعی، و عشق به دوچرخه سواری دارد که گاه گاهی همسالان او را آزار می دهد. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer