Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اینکه بفهمید به کدام شرکت Biglaw ملحق می شود یک تصمیم مهم است. این نه تنها بر نوع کار شما تأثیر می گذارد ، بلکه مسیر خاصی به حرفه شما می بخشد و می تواند تأثیر زیادی بر احساس سلامتی و سلامت روان شما بگذارد. اما از کجا می دانید کدام شرکت برای شما مناسب است؟

برخی از افراد به شما خواهند گفت که به غریزه روده خود اعتماد کنید ، و این مهم است – البته همینطور است! اما روند مصاحبه – هر چقدر هم که دقیق باشد – به گونه ای طراحی شده است که فقط یک پنجره کوچک به شرکت و در عین حال مطلوب به شما می دهد. به این فکر کنید ، هیچ شرکتی شریک بدخلقی مصاحبه انجام نمی دهد. بنابراین ، شما سعی می کنید به داده های مربوط به شرکت ها بپردازید ، اما جستجوی همه چیز برای اطمینان از اینکه مقایسه یک سیب با سیب می توانید مشکل باشد. بسیاری از شرکت ها گفتن آنها پاداش های بازار را پرداخت می کنند ، اما شرکتی که فقط پاداش های بازار را با 2100 ساعت افزایش می دهد ، متفاوت از شرکتی است که بدون نیاز به ساعت کار می کند.

بنابراین ، برای کمک به شما در مرتب سازی همه داده ها ، بالاتر از قانون قانون را شروع می کند فهرست شفافیت شرکت حقوقی، طراحی شده توسط راه حل های داده Leopard. ما به شما امکان دسترسی آسان به اینتل را می دهیم که واقعاً برای تصمیم گیری فوق العاده مهم به آن نیاز دارید. بله ، اطلاعات اولیه مانند حقوق و دستمزد ، شماره جایزه با ساعت مورد نیاز و تعداد سر در آن وجود دارد. اما برخی از موارد عمیق ، مانند متوسط ​​مدت وکالت ، میزان ارتقا ، مرخصی مراقب در دسترس ، لیست کاملی از مزایا ، سوپراستارهای حقوقی در شرکت ، اینکه شرکت شرط داوری اجباری دارد یا خیر – و البته – پوشش بالاتر از قانون را انتخاب کنید تا درک واقعی زندگی در این شرکت را بدست آورید. فهرست در حال حاضر با 50 شرکت برتر Biglaw پر شده است ، اما ما در تلاشیم آن را گسترش دهیم.

به علاوه ، می توانید تعداد محدودی از شرکت ها را انتخاب کنید (مثلاً دو بنگاهی که از آنها پیشنهاد دارید) و یک مقایسه مستقیم شخصی بین آنها ایجاد کنید. این واقعاً روش ایده آل برای مقایسه و تقابل شرکت های Biglaw است که به فکر کار در آنها هستید.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer