Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اوه پسر! در حال حاضر وجود دارد دسته ای از گه ها در روز جونز انباشته شده است برای نقش آنها در توانمند سازی تخیلات حقوقی دونالد ترامپ و تظاهر به اینکه دادگاه عالی انتخابات را به دست ترامپ می رساند. و به درستی اولین نفر نیست (یا آخرین بار) بالاتر از قانون غول بیگلاو را صدا کرد، اما در حوض رسانه های بزرگ ، ما ماهی نسبتا خوبی هستیم – ما دسته ای از وکلای سابق هستیم که به مخاطبان وکلا مشغول می شوند ، و دیدن منابع اصلی جریان خالی کردن در روز جونز بسیار جالب بوده است.

و این در شرف بدتر شدن است.

من خودم را داشته ام مسائل مربوط به GOP هرگز Trumpers تبدیل به کمیته اقدام سیاسی ، پروژه لینکلن، و من بر موضع ایستاده ام که لیبرالها باید از هر گونه “کمک” از آنها مراقب باشند. ولی. اما ، خوب ، این سرگرم کننده خواهد بود. امروز ، گرگ سارگنت در واشنگتن پست گزارش ها که PAC در حال راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی با حمله به روز جونز است.

تبلیغات تلویزیونی ضد روز جونز؟ شما می دانم بالاتر از قانون برای آن اینجاست.

پروژه لینکلن گفته است که آنها همچنان به حمایت از گسترش حقوق رأی و قوانین ضد سرکوب رای دهندگان حتی در جهانی پس از ترامپ ادامه خواهند داد. و همانطور که سارگنت یادداشت می کند ، این بخشی از این تلاش است:

ریک ویلسون ، استراتژیست GOP و بنیانگذار پروژه لینکلن ، با اشاره به روز جونز و من گفت: “این افراد اکنون تصمیم گرفته اند که تلاش برای تضعیف نتیجه یک انتخابات عادلانه و منصفانه برای اقدامات قانونی کاملاً قابل قبول است.” شرکت های دیگر به نمایندگی از ترامپ و GOP.

ویلسون گفت که پروژه لینکلن “با تأکید بر این که چنین تلاش هایی می کند” “روشن خواهد شد.” در “اجرای کرایه قانون علیه مردم آمریکا” به ترامپ کمک کنید.

اوه ، و بهتر می شود: همچنین به دنبال مشتریان جونز دی می روند. همانطور که ویلسون می گوید ، “من می خواهم بدانم که جنرال موتورز چگونه کار با شرکتی را که به شدت به دنبال تضعیف اعتبار یک انتخابات آزاد و عادلانه است توجیه می کند.”

همانطور که گفتم ، این کار سرگرم کننده خواهد بود.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer