Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

رودی جولیانی چقدر اعتماد به نفس دارد که رهبران قانونی وی در آستانه لغو نتایج انتخابات ریاست جمهوری هستند؟

به گفته نیویورک تایمز ، وی در حال حاضر برای صدور بخشش پیشگیرانه از فرد 1 لابی می کند – این دقیقاً نشانه اعتماد به نفس نیست که بیل بار در فوریه آینده ریاست وزارت دادگستری را به عهده دارد.

منابع مگی هابرمن و مایکل اشمیت می گویند که جولیانی طی یک هفته گذشته با رئیس جمهور ترامپ درباره بخشش بحث کرده است.

اول سخنگوی او کریستین آلن اصرار داشت که “شهردار جولیانی نمی تواند در مورد هرگونه بحث و گفتگو با مشتری خود اظهار نظر کند.” اگرچه کاملاً مشخص نیست که وقتی رودی در حال بخشش است ، ترامپ چگونه می تواند “مشتری او” باشد برای خودش.

سپس رابرت کاستلو ، وکیل جولیانی ، بحث ها را کم اهمیت جلوه داد و گفت: “او نگران این تحقیقات نیست ، زیرا او کار اشتباهی نکرده است و این موضع ما از روز اول بوده است.” و اگر کسی از گفتگوهای بخشش اطلاعاتی کسب کند ، این رابرت کاستلو است که مایکل کوهن او را دارد متهم کردنd از آویختن عفو ​​برای نگه داشتن او در کنار او پس از او را در وارده به ترامپ.

سپس رودی وزنه برداری کرد تا همه چیز را انکار کند ، زیرا ظاهراً او می توان صحبت در مورد آن.

اگرچه ، همانطور که هابرمن در توییتر خود اشاره کرد ، وکیل ترامپ هفته گذشته درخواست یک نرخ روزانه بالا را رد کرد هرچه باشد او برای کارزار انتخاباتی ترامپ کار می کند. “جولیانی همچنین ادعا کرد که درخواست وی برای 20،000 دلار در روز از مبارزات انتخاباتی صحت ندارد. این به صورت نوشتاری بود. ” نوشت.

اما به هر حال جولیانی به چه بخششی احتیاج دارد ، به خصوص اگر “کار اشتباهی نکرده باشد؟”

خوب ، چقدر وقت دارید؟

وجود دارد تحقیق و بررسی در ناحیه جنوبی نیویورک با روابط همکار سابقش لو لوپارناس و ایگور فرومن که به جرم کلاهبرداری مالیاتی و تخلفات مالی در کارزار انتخاباتی متهم شده بودند ، رابطه برقرار کرد.

SDNY نیز دارد احضاریه صادر شده به مدیر سابق FBI لوئیس فریخ در مورد کاری که جولیانی برای لابی کردن به دولت رومانی انجام داده است. جولیانی از گفتن مشتری نهایی چه کسی خودداری کرد ، اما گروه فریه می گوید این شركت در سال 2016 استخدام شد تا “یك بررسی مستقل” از محكومیت كلاهبرداری گابریل “پویو” پوپوویشیو ، رئیس املاك و مستغلات رومانیایی-آمریكایی انجام دهد.

مسئولیت احتمالی در صورت عدم ثبت نام به عنوان یک لابیست تحت قانون ثبت نام نمایندگان خارجی وجود دارد ، زیرا شخصاً جولیانی تلاش کرد تا دولت ترامپ را به دستور دولت ترکیه روحانی فتح الله گولن را اخراج کند.

و صحبت از تخلفات FARA ، ممکن است در اوکراین یک اختلال کامل وجود داشته باشد. جولیانی ، که به طور معمول شماره گیری قنداق خبرنگاران و مجبور شدند فروشگاه اپل را به آنجا برسانند او را دوباره وارد کنید آیفون شخصی خود ، خود را به عنوان “مشاور امنیتی” در خاركف توصیف كرد. پاول فوچس ، رئیس الیگارشی اوکراینی وی شرح داده شده به گونه ای متفاوت ، با افتخار اینکه شهردار آمریکا “نگرش بسیار مثبتی نسبت به اوکراین دارد ، بنابراین متعهد شد که برای ما لابی کند.”

به همین ترتیب ، هرگز مشخص نبود که چه کسی کارهای جولیانی را در اوکراین حساب می کرد که منجر به استیضاح ترامپ شد. در بهار سال 2019 ، او بود در مذاکرات با دادستان ننگ آور اوکراین یوری لوتسنکو به نمایندگی از منافع خود در وزارت دادگستری با پرداخت 200،000-300،000 دلار. در همان زمان ، جولیانی بود دستکش کار کردن با وکلا ویکتوریا تونسینگ و جو دی ژنووا ، که نماینده دیمیتری فیرتاش ، الیگارشی اوکراینی بود ، در تلاش برای خلاص شدن از شر اتهام تقلب توسط دولت ایالات متحده بود.

بنابراین ، بله ، او برخی از قرار گرفتن در معرض.

جولیانی همیشه داشته است نگهداری که وی نمایندگی موکلان خود را کاملاً قانونی داشته و این امر وی را از شر فارا معاف می کند. از پل منافورت (قانون جورج تاون 74) بپرسید که این وضعیت چگونه پیش می رود.

شمارش معکوس برای بخشش همه چیز در 3… 2

گفته می شود جولیانی در مورد بخشش احتمالی با ترامپ گفتگو کرده است. [NYT]
درون نقش های دوگانه جولیانی: مشاور سیاست خارجی کارگزار استخدام و سایه [WaPo]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer