Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

از زمان این تایپ ، وکلای رئیس جمهور در حال برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی هستند تا رئیس جمهور منتخب جو بایدن را به انجام یک کارزار تبلیغاتی در سرتاسر کشور برای سرقت انتخابات متهم کنند.

رودی جولیانی قبل از نشت رنگ آمیزی رنگ مو در سراسر جایگاه ، صحنه مورد علاقه خود را از فیلم “پسر عموی من وینی” بازسازی کرد. سیدنی پاول اصرار داشت که جورج سوروس و هوگو چاوز در پشت این توطئه قرار دارند ، ظاهراً از این واقعیت غافل است که رهبر ونزوئلا در سال 2013 درگذشت. جنا الیس ، وکیل مبارزات انتخاباتی ترامپ ، با وجود متحدان حزب جمهوری خواه ، از خدمه مونتاژ شده به عنوان “یک تیم نخبه نیروی اعتصاب” نام برد. رفتن دقیقاً 1-29 تا اینجا در دادگاه.

به عنوان وکیل ، چگونه حتی می توانیم در این مورد صحبت کنیم؟ پس از BATSHIT CRAZY در مقیاس ریشتر چه اتفاقی می افتد؟

و این قبل از آن است که ما حتی به ارزش 24 ساعت گذشته برسیم پر کردن کیسه های مهره در پنسیلوانیا به عنوان رودی “باند” تلاش می کند قاضی منطقه ایالات متحده متیو بران را متقاعد کند که نتایج انتخابات را لغو کند و بیست رأی انتخاباتی مشترک المنافع را به دونالد ترامپ اعطا کند.

بالاخره داشتن شکایت کرد که دادگاه باید به او اجازه تشکیل پرونده بدهد یکی دیگر شکایت اصلاح شده ، جولیانی و مشاور محلی مارک اسکارینگ دادخواست برای مرخصی برای بازگرداندن کلیه ادعاهای دادرسی مربوط به جمهوری خواهان از شمول استطاعت آخر هفته ، مشاوره قبلی بیست صفحه بریده و خواسته ای که رای گیری در پیتسبورگ و فیلادلفیا پس از مدار سوم تأیید نشود حکم کرد کاندیداها فاقد حق شکایت برای اجرای قانون ایالت هستند. و این در دادگاه عالی پنسیلوانیا بود حکم کرد روز سه شنبه هیچ چیز غیرقانونی در مورد دسترسی به ناظران بوم وجود ندارد.

روز سه شنبه در دادگاه علنی اعتراف کرد که آنها ادعای کلاهبرداری نمی کنند ، این طرح اکنون قول می دهد که ، “شاکیان همچنین نشان می دهند که رفتار متهمان بخشی از یک طرح نادرست برای ترجیح دادن بایدن نسبت به ترامپ با شمارش آرا impro نادرست در نقض قانون برابر است بندهای مربوط به قانون حمایت از قانون ، تشریفات قانونی و انتخابات و قانون اساسی. در نهایت ، شاکیان به دنبال جبران صلاحیت ترامپ برای برنده شدن آرا legal قانونی صادر شده در پنسیلوانیا در انتخابات عمومی 2020 و بنابراین دریافت کننده انتخاب کنندگان پنسیلوانیا خواهند بود. “

و چگونه آنها آن را ثابت می کنند؟ فقط وارسی این ریاضی رودی:

مطابق Marks v. Stinson ، شاکیان این پاکت ها را بررسی می کنند تا درصد آرا mail نامه های پستی که به طور غیرقانونی شمارش شده اند را تعیین کند – که بایدن حدود 75٪ و ترامپ 25٪ ، 50٪ حاشیه برای بایدن را به دست آورد. شاکیان ، از طریق تجزیه و تحلیل آماری متخصص ، این درصد را به 1.5 میلیون برگ رای گیری برون ریز می کنند. این تمرین ساده تعیین می کند که آیا شاکیان می توانند پرونده خود را ثابت کنند – آیا تعداد آرا illegal غیرقانونی کافی شمرده شده که نتیجه انتخابات را تغییر داده است. در این صورت ، دادگاه باید این آرا را کنار بگذارد و ترامپ را برنده اعلام کند.

[…]

به عنوان مثال ، اگر 10٪ از آرا 1.5 1.5 میلیون برگه رای گیری به درستی شمرده نشده باشد زیرا فاقد امضا ، تاریخ یا داخل پاکت امنیتی است ، باید 75٪ در 150،000 رأی از بایدن و 25٪ در 150،000 رأی از ترامپ کسر شود، حاشیه 75000 رای برای بایدن که برای لغو نتایج گزارش کافی است.

بنابراین ، مشترک المنافع پنسیلوانیا تمام پاکت نامه های رای غیابی را تحویل می دهد ، رودی و همکاران آنها را بررسی می کنند و می گویند کدام یک از آنها کوشر هستند ، و سپس آنها بخشی از رای دهندگان را در دو شهرستان بزرگترین ایالت بر اساس “آماری تحلیل و بررسی.” این یک اقدام جسورانه است وقتی که نیمه دیگر ادعاهای مبارزات انتخاباتی ترامپ بر اساس نقض حمایت برابر است زیرا رأی دهندگان در شهرستان های قرمز در معرض آسیب بودند زیرا به آنها اجازه داده نشده بود برگه های رایج معیوب را درمان کنند.

و صحبت از حرکات جسورانه ، اعتماد کمپین ترامپ به Marks v. Stinson، یک پرونده 1994 که نتایج انتخابات سنای ایالت را به دلیل تقلب گسترده و قابل اثبات لغو کرد ، تا حدودی نابجا به نظر می رسد. اول ، زیرا الگوی واقعیت در آن مورد کاملاً متفاوت بود ، جایی که دموکرات ها آراots کافی را با تقلب به دست آوردند که ممکن بود در این مسابقه پیروز شود – در اینجا مسئله ادعای بدون مدرک گولیانی است که دموکرات ها آرا cast را به طور قانونی ریخته اند شمرده اند که باید رد می شدند زیرا آنها فاقد امضا یا به دلایل فنی دیگر بود. و دوم به دلیل اینکه در استینسون، در حالی که قاضی دادرسی آرا غایب را بیرون ریخت و نامزد جمهوریخواه را پیروز اعلام کرد ، مدار سوم برعکس شد و دستور یک انتخابات جدید را صادر کرد. هیچ حق قانونی “آماری” وجود نداشت. این یک اطمینان حسابی بود که به اندازه کافی رأی متقلبانه داده شده بود که نمی توان برنده انتخابات را تعیین کرد.

در همین حال ، ساعت در حال تیک زدن است. مبارزات انتخاباتی ترامپ درخواست تاخیر کرده است تا رودی و Pussycats بتوانند سرعت خود را بالا ببرند ، اما آخرین مهلت پنسیلوانیا برای تأیید نتایج انتخابات دوشنبه 23 نوامبر است. و در حالی که شاکیان به دادگاه اطمینان داده اند که این درخواست منافات ندارد – بهشت گریز! – واشنگتن پست گزارش ها برنامه جولیانی تأخیر در تأیید صلاحیت به اندازه کافی است که قانونگذاران وارد عمل شوند و بر خلاف خواست رای دهندگان ، تابلوهای انتخابی خود را معرفی کنند.

این یک آشفتگی گرم است ، که با سو apparent تفاهم آشکار رویه فدرال توسط Super Friends Strike Force حتی گرمتر می شود.

زیرا چه کسی در میان ما نام قاضی را با دستور پیشنهادی الکترونیکی امضا نکرده است. میدونی، به عنوان یک ادب

این خوبه.

دونالد ج. ترامپ برای رئیس جمهور ، شرکت در برابر Boockvar [Docket at Court Listener]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer