Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

من فکر می کنم هر وکیلی مجبور است به شما بگوید هیچ چیز در قانون اساسی اجازه آن را نداده است. هیچ چیز در قانون اساسی آن را منع نکرده است. زبان ساده قانون اساسی محدود نمی کند که چه کسی می تواند بخشود. آیا فکر می کنم به دلیل جو موجود در ما توجیهی داشته باشد؟ توجیه عملی؟ کاملا.

رودی جولیانی، که در حال حاضر به عنوان مال دونالد ترامپ وکیل شخصی ، اظهار نظر در مورد موکل خود توانایی عفو خودش. دیگر مشاوران ترامپ نسبت به بخشودگی خود نگران هستند زیرا این امر می تواند او را در برابر دعاوی مدنی باز کند ، زیرا این بخشش می تواند به عنوان پذیرش گناه تلقی شود ، اما جولیانی فکر نمی کند این یک معامله بزرگ باشد. جولیانی در مصاحبه ای با گفت: “منظور من این است که زندگی حقوقی او هرچه باشد پیچیده باشد.” اخبار ABC. “شاید به این دلیل که من بیش از یک وکیل مدنی یک وکیل کیفری هستم ، ترجیح می دهم زندگی مدنی ام پیچیده باشد تا زندگی جنایی.”


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer